Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné ez a csere? Iphone 6

Megérné ez a csere? Iphone 6

Figyelt kérdés

Szóval. Én adnék egy sg galaxy a5 2016ot (amit majdnem masfel eve hasznalok)+10k ftot ő meg adna nekem egy két hónapos Iphone 6ot (16Gb)

A kérdés hogy ez így megéri?



2018. máj. 16. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Döntsd el megéri e neked átváltani android-ról ios-re.


Nekem amúgy van egy Iphone 6, decemberben vettem, jó kis telefon, és lesz rá ios 12 is.


Amúgy elmondom mi nekem ebben a furcsa: 2 hónapos a telefon, és 16 Gb-os??


Ez tuti?


Azért mert az apple vagy egy éve átállt 32 Gb-os telefonokra, amit vettem decemberben az is 32 GB-os iphone 6, szal 16 GB-ost nem lehet kapni vagy egy vagy fél éve.


Na akkor hogy lehet 2 hónapos a 16 Gb-os telefon?

2018. máj. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Na akkor hogy lehet 2 hónapos a 16 Gb-os telefon?"


Attól, hogy az apple nem gyártja még rengeteg beragadt készlet lehet.


Ettől függetlenül ez a másik félnek erősen előnytelen üzlet, tehát abból kell kiindulni, hogy van ott még valami bibi, amiről nem tudunk

2018. máj. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Telenor függő szerintem azért. Mert még volt nekik raktáron. Amugy az iphone oknak lehet boviteni a tarhelyet ugy uogy fizetek erte vagy hogy veszek meg Icouldot vagy ilyesmi? Mert legalább 32 kellene de lehet 64
2018. máj. 16. 17:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem cserélnék rá, a Samsung ezen modelljét el fogod tudni adni nyomott áron is. Addig a sima 6-osra, pláne, hogy függő meg 16 gigás egy árvalélek nem lesz. Minden áron szabadulna már az ember tőle.
2018. máj. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tomcsaavokoztcs válasza:
Egy hibátlan iPhone 6 ára 50000Ft használtan, és az apple termékek elég jól tartják évek után is az értéküket. Szóval Igen, megéri. :)
2018. jún. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!