Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 szoftverfrissítése...

Iphone 6 szoftverfrissítése után folyamatosan be crashel, lefagy a telefon és újra indul alkalmazások, miért lehet ez?

Figyelt kérdés

ios 11.3.1re frissítottem a készülékemet, utángyártott kijelzője van és utángyártott gyenge akksi, bár eddig ilyen problémám nem volt, most akkor mit lehetne tenni? akkumlátor csere javíthatna bármit? vagy ha alaphelyzetbe állítom és minden adatot törlök?

alapból is bajom volt a készülékkel mert belassult, azt ígérték a leírtak szerint, hogy 50-60% al gyorsabb lesz a teló ha frissítem. Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. máj. 18. 15:19
 1/2 anonim válasza:
Szia! Nekem is ugyan ez van a telefonommal, ezért valószínüleg nem az akksival van a baj.. Engem inkább, alkalmazásokból szokott kidobni..
2018. máj. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na szerencsére rájöttem, frissítenem kellett azokat az alkalmazásokat, amiket használok a telón és így most valóban jobb meg gyorsabb lett
2018. máj. 20. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!