Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérdemel az iPhone 4s egy...

Megérdemel az iPhone 4s egy akkumulátor cserét?

Figyelt kérdés
Érdemes új akkumulátort venni bele, vagy hanyagoljam és használjam a telefont "házi " készüléknek?

2018. máj. 21. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó kérdés. Kinek mi éri meg. Ha használod és a szívedhez nőtt, akkor megéri.
2018. máj. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amig a Deezer elmegy rajta, addig nem selejtezém le. :)
2018. máj. 21. 22:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként van egy jobb készüléked, akkor szerintem tök felesleges pénzkidobás.
2018. máj. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyári aksi húzós már bele szerintem, utángyártottat házilag rakd bele aztán kész. Hivatalos Apple boltok kivételével mindenhol utángyártottat fognak belerakni, hiába állítanak mást. Apple-nél gyári alkatrészt csak a hivatalos reseller üzleteknek adnak ki és persze szervízeknek.

Amúgy ha van jobb telefonod válts mindenképpen.

2018. máj. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A "jobb" telefonom 1 év után mehet már a levesbe. Hamarabb lenerül mint az iPhone.


Vagy egy olyan telefon kellene szeritem nekem amiben cserélhetö akkumulátor van, vagy egy olyan ami jópár évet kibir.

2018. máj. 22. 00:03
 6/10 anonim ***** válasza:

Mire használod? Egy S8-at is le lehet meríteni aktív használat mellett 5 óra alatt. Normál felhasználás mellett , értsd mobilnet be, autofényerő be, zenehallgatás, néha net és messenger egy és másfélnap kb minden telefonnál.

Amúgy a viccet félretéve, olcsóbb az aksicsere egy Samsungban vagy Huawei.ben.

2018. máj. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

8-10 óra zenehallgatás, 5-6 óra mobil hotspot.

Napi 1-2 perc telefonálás és pár perc watsapp csetelés.

Kijelző csak arra a pár percre van bekapcsolva.


Tudom, vegyek mp3 lejátszót meg mifi routert. De azon nem megy a Deezer. :D

2018. máj. 22. 21:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Spotify nem jobb amúgy? :D

Hotspot az nagyon szívja az aksit.

2018. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"Spotify nem jobb amúgy? :D"


Állandóan hazudott. 30 perc helyett 15-20 percenként nyomatja a reklámok. Vagy még sűrűbben.

Fél óra alatt érek be a munkahelyre, addig van amikor 3 reklámot is lenyom.


A Deezer legalább tudja, hogy melyik zenét nem akarom hallgatni és nem is teszi a listámra.


Tudom elő is lehet fizetni. de miért fizessek ha korlátlan mobilnetem van. D:

2018. máj. 22. 23:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Pár hónapja kapcsolták le a tört Spotify-t, eddig ingyen reklámmentesen ment. :D
2018. máj. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!