Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy működik a dual sim?

Hogy működik a dual sim?

Figyelt kérdés

Van egy 20 as számom meg egy 30 as. De viszont nem tudom h ha pl a 20 as számon hívnának többen de viszont a másik számra meg jár minden hóbapba x mennyiségű net attól ha neteznék ugyanúgy jelezné ha a 20-ról keresnének? Valamint ha a 30 számról tudnék netezni tudom használni azt a facebookot ami a 20 as számhoz van társítva?

Röviden nem bolygatna meg semmit a 2 szám egymáa mellett? Nehogy ne jelezzen fontos hívást


2018. máj. 24. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ugyanúgy jelezné.

Fb-ot is tudnád használni.

2018. máj. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Működik így is, a netet te tudod beállítani, hogy melyik legyen használatban, ez nem befolyásolja a hívásokat.

Hívásnál kell majd odafigyelni, mert ott mindig fel fogja ajánlani, hogy melyik sim kártyáról szeretnéd a hívást indítani.

A fb-t nem érdekli, milyen telefonszámhoz tartozó készülékről keresed fel, mert neten keresztül éred el úgyis.

2018. máj. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy milyen a Dual SIM. Két féle van belőle, van a standby ahol ha az egyik SIM kártyával telefonálsz akkor addig a másik inaktív lesz, ergo nem tudsz se hívást se sms-t fogadni addig azon a számon. Illetve van a Dual Active, amiben pedig értelemszerűen mindig aktív mindkét SIM, azaz amíg az egyikről telefonálsz, a másikról ugyanúgy kaphatod a hívásokat. Persze az internet használatát ez nem befolyásolja, az működik mindkét esetben, de azért érdemes inkább Dual Active telefont keresni.
2018. máj. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. És azt honnan tudom hogy dual activeos vagy standby? Valahol mutatja?
2018. máj. 24. 13:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Általában jelezni szokták pl az online áruházakban is a leírásban, de érdemes tesztet olvasni az épp kinézett telefonról, ott legtöbbször mindig leírják, hogy standby vagy active. Bár sajnos elég kevés Dual Active telefon van a piacon.
2018. máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem. Akkor majd utánanézek. Egyébként egy samsung galaxy j5 2017-et néztem ki magamnak.

Bár akkor ebből a szempontból annyira nem is jó a dual sim ha ez a hátránya. Akkor mindegyiket alapból active-be kellett volna csinálniuk.

2018. máj. 24. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!