Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegnap vettem egy használt...

Tegnap vettem egy használt Iphone 6-ot és az érintkezés néha nem megy, de a telefon a háttérben rendesen működik és a home gomb is. (? )

Figyelt kérdés
Ha kikapcsolom a telefont és várok egy kicsit akkor újra megy egy ideig de újra és újra azt csinálja. Néha az is előfördul hogy a telefon bal oldalán nagyon halvány fehér csíkok vannak de azok is csak egy kis ideig. Igaz használt telefon de van rá jótállásom. Most frissítettem is a az új iOS-re számítógépen keresztül és oda is az volt írva hogy sok embernek érintkezési hibák vannak de így frissítés után még mindig kivan akadva. Valaki tudna ebben segíteni?

2018. máj. 26. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. A szerviz. A garipapírt ne felejtsd otthon.
2018. máj. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Átvertek rendesen.
2018. máj. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

igen, valószínűleg sérült a telefon. leesett vagy beázott, és azért nem 100%-os, és nyilván így hiába viszed a garipapírt, szétszedik ha nem látszik külsérelmi nyom, de belül látszani fog, ha mondjuk beázott.


gondolom az eladó is pont ezért adta el a "garanciális" telefonját. normális ember logikusan elvitte volna, és kapna egy zsírújat, amit jóval többért is el tud adni...

2018. máj. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ahogy fent is írtam több embernek volt ez a probléma a régebbi iOS miatt. A beállításoknál a frissités résznél oda volt írva hogy több embernek ugyan így volt
2018. máj. 26. 15:17
 5/8 A kérdező kommentje:
és amúgy a telefont egy üzletből vettem, nem kéz alól.
2018. máj. 26. 15:19
 6/8 anonim ***** válasza:

"Most frissítettem is a az új iOS-re számítógépen keresztül és oda is az volt írva hogy sok embernek érintkezési hibák vannak de így frissítés után még mindig kivan akadva."


Kedves kérdező! Hova van ez írva? Mert én ilyent nem találtam sehol sem.

2018. máj. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azután lett frissítve miután kitettem a kérdést.
2018. máj. 26. 17:40
 8/8 A kérdező kommentje:
Az előbbit nem ide akartam. Ha akarod küldök róla képet
2018. máj. 26. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!