Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szervíz után vízálló?

Szervíz után vízálló?

Figyelt kérdés
IPhone 7 plusz telefonomat használtam vásároltam, előző tulajánál képernyőcserén esett át. A kérdés az, hogy vízálló még a készülék?

2018. máj. 30. 22:03
 1/4 anonim válasza:
Ha gyárilag cserélték ki, akkor elvileg vízállónak kéne lennie, ugyanazzal a képernyővel.
2018. máj. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az iPhone 7 és a 7 Plus soha nem volt vízálló csak cseppálló.Az Apple se állította azt hogy vízálló.A két dolgot az emberek gyakran összekeverik.
2018. máj. 31. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem az előző tulaj azt állította vízálló, de a biztonság kedvéért azért utána néztem, de nem kaptam semmilyen konkrét megerősítést sem cáfolást.

Vízálló tokkal nyugodt szívvel mehetek tengerbe?

2018. máj. 31. 15:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Elvileg bírja a víz alatt, de nem próbálkoznék vízbe rakni, amikor nem tudom, hogy milyen kijelzőt raktak cserének és hol. Vízálló tokkal szerintem nem lenne semmi baja, de egy megbízható vízálló legyen.
2018. máj. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!