Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üvegfóliát fel lehet másodszor...

Üvegfóliát fel lehet másodszor is rakni?

Figyelt kérdés
Mindent szabály szerint csináltam,portalanítottam a kijelzőt de csak alákerült egy porszem és így nem valami szép,le lehet venni róla,hogy eltüntessem a porszemet vagy az már rá ragadt az üvegfóliára is?

2018. máj. 31. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Akármit csinálsz vele, csak rosszabb lesz.
2018. máj. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor magára az üvegfóliára ragadt igaz a porszem?
2018. máj. 31. 18:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Minek írsz hülyeséget, szarul tetted fel.

Ha nem tetszik vedd le és majd meglátod.

2018. jún. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

# 3


Nem írok hülyeséget és elég jól raktam fel,csak annyi ,hogy egy porszem alatta ragadt pedig előtte jól letakarítottam.Raktam már fel máskor is ott semmi gond sincs másik telefonon.És videóban láttam,hogy volt aki leszedte és újra felrakta,viszont én azért nem próbálom meg mert jelenleg ez az egy fólia van és még az országban nem nagyon lehet ehhez a telefonhoz kapni.

2018. jún. 1. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!