Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az hogy mindenki a...

Miért van az hogy mindenki a xioami telefon ajánlja nekem! Az émn szememben egy kis utolsó márka. Mivel jobb mint akármelyik más márka?

Figyelt kérdés
Xioami,xioami a könyökömön jön ki.A Huawei pedig sokkal híresebb márka a Samsunggal eggyüt ,ja meg még a Sony.Mivel jobb az Xioami,nekem melegedett,gyorsan merült.És leejtettem és ripityára tört.Hiába sokat tud de nem birja ki egy évig.(nekem a huawei 3 évig birta)

#Huawei #xioami vs samsung
2018. jún. 2. 11:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Le sem tudod írni a márka nevét lol
2018. jún. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
15%

Mert az emberek azt hiszik ami olcsó es sokat tudd az jo is lesz...

erre szoktak mondani hogy olcsó húsnak híg a leve

2018. jún. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Sokat tud meg minden de,hát inkább egy ismertebb márkát választanék.A Huawei hiába kínai világmárka lett.Semmi bajom a kinai márkákkal.Csak az idegesít Xioami,xiomi fúj
2018. jún. 2. 12:00
 4/20 anonim ***** válasza:
72%

2 éve csak xiaomim van. Tökéletes telefon.

Szerinted a samsung sony mennyivel jobb? Nevet fizeted, kb ennyi.

2018. jún. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló azt is irtam hogy könnyen ripityára tört.
2018. jún. 2. 12:05
 6/20 anonim ***** válasza:
58%

Én még akkor vettem a p8 liteomat amikor még nem volt így felkapva. Senki kezében nem láttam, rá egy évre mindenkinek ott csüngött a kezében.

Lehet a xiaominak is kell pár év, hogy bizonyitsanak.

Nem mellesleg a többi telefonnak is voltak rossz szériái, amik melegedtek, robbantak,ripityára törtek, hamar merültek,lassultak satöbbi.

Ha nem akarsz hát ne vegyél xiaomit, csak azért mert a nagy átlag azt mondja.

Válaszd a neked megfelelőt (de lehet abban is kifoghatod a gyári hibásat)

Az olcsó xiaomiban nincs még gorilla glass sem, persze hogy ripityára tört. De megsúgom, hogy az ezzel rendelkező kijelzök is ripityára törhetnek amúgy.

Ami 30-40 ezres telefon abban értelemszerüen valamit kispóroltak, de attol még nem rossz telefonok. Átlag felhasználásra böven jók, szerintem.

2018. jún. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Figyelj majd lesznek jó telefonjai idővel.pl:most jöttek ki a nokia telefonok és még nem bízok bennük,mert friss gyártó.Már a nokia 8 kezd telefon lenni.Visszatérve a xioamira, majd lesznek jó telefonjai, még friss gyártó és idő kell ameddig híresek nem lesznek
2018. jún. 2. 12:43
 8/20 anonim ***** válasza:
72%

Nem hülyeség.


Nekem mikor először mondta egy ismerős hogy vett egy Xiaomi-t azt hittem "összevizelem magam a röhögéstől", mondom Szia-MI, vagy mi?


Aztán megláttam hogy jó az ára, és közben a Samsung is méregdrága lett, vettem ilyen telefont, aztán vettem mégegyet, és szerintem hozza egy apple vagy Samsung szintjét, a Xiaomi is premium telefon.


Szal nem kell kiröhögni a márkát, nekem van pl. egy Note 4, 64 GB-os telefon és csak 70.000 volt, ez más premium márkába sokkal több.

2018. jún. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%

Olvasgass egy kicsit.

[link]

2018. jún. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%

Nem jobb mint akármelyik márka , de nem is rosszabb.

Csak jóval olcsóbb mint a többi csúcsnak nevezezett készülék.

2018. jún. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!