Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1-2 hónapon belül esedékes...

1-2 hónapon belül esedékes egy telefon csere. Szeretnék androidról átmenni iosre. Iphone 7et (190-208. 000Ft) vagy Iphone 8at (250. 000Ft) ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Még elgondolkodtam a Samsung Galaxy S8on is, az a két telefon ára közt mozog.
2018. jún. 3. 06:38
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél Samsungot, jó az ios.
2018. jún. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Mitől jobb az iphone mint a samsung? Az iphone irreálisan drága és nem bővíthető a memóriája.
2018. jún. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bp1985 ***** válasza:
Ne égesd magad ezekkel, vegyél x-et, az 300 fölött van.
2018. jún. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
:DDDD ez jó volt...
2018. jún. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg még mindig nem választ kapott a kérdező!😅

Én ugyan így androidról váltottam iosre. Nagyon megtetszett maga a rendszer is, örültem hogy végre egy normális telefont foghatok a kezembe (előtte a samsung galaxy note 4 telefonom elég hamar tönkrement). A 7 és 8 szerintem megéri, viszont az Az 50ezer forint különbség elég sok, ennyivel többet nem tud szerintem a 8.

Viszont: ha hosszú távra tervezed a vásárlást, akkor szerintem megéri a 8, jobb procit kapott, nekem bejön az üveg hátlap is (ha telefon leejtős vagy nem igazán előny, mert iszonyat drága a cserélése), lehet vezeték nélkül tölteni, kapott gyorstöltés (hátrány, hogy a gyorstöltőt külön meg kell venned). Üzemideje rendszeres használat mellett 1nap, de ha előveszed böngészésre 1-2x, akkor 2-3-at bír.

Személy szerint én nem vennék újra samsungot, elég volt a note 4-es csalódásom.😒 Lehet, hogy jó telefon ez is, nyitottabb a rendszere sokkal. Igazából kinek mi tetszik jobban, mind a 3 választás jó lenne.

2018. jún. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az arukereson mar 200ert talalsz 8at, szerintem inkabb azt vedd ha hosszabb tavra tervezel. Arrol nem is beszelve, hogy nagyon sok 7 modell hibasan jott ki, nagyon hamar lemerulnek stb, es a 8 az egy fejlesztett valtozata.
2018. jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!