Szerintetek melyik?

Figyelt kérdés

iPhone 8Plus vagy iPhone X?melyik éri meg jobban?nagyon sokat fotózok és nyaron sok helyre utazok ahol szep kepeket szeretnék készíteni

Jelenleg iSE telefonom van de hat az nem az a huha gyonyoru kepet csinal

Ugyhogy szerintetek ?

Én inkabb az i8plust pártolom de azért velemenyt kernek



2018. jún. 3. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy DSLR fényképezőt és valami átlagos samsungot vagy huawei-t.
2018. jún. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt találsz egy kis összehasonlítást: [link]


E két telefon közül az iPhone X-et venném.

2018. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 8 plus vásárlását tervezem nem sokára, szerintem az x nem tud annyival többet nála+a kamera se lett szerintem fényévekkel jobb, mint a plusé. Az X-nek nagy a kijelzője, viszont olyan felbontással dolgozik mint a 8 (arra gondolok, hogy pl egy játék is akkora képernyőn jelenik meg+akkora billenytűzet). Nekem nem tetszik az arcfelismerés, szerintem jobb az ujjlenyomat olvasó. Nem hiszem hogy jobb lenne az x annyival, nekem nem érné meg ennyiért telefont venni (350ezer). Szerintem a 8plus éri meg jobban, és kinézetre is jobban tetszik nekem.

Nem hiszem hogy a kettő közül valamelyik nem csinálna jó képet, nem sok eltérés lehet a két kamera között. Viszont ha olyan hű de jó képeket szeretnél készíteni, akkor vegyél egy komolyabb fényképezőgépet.

2018. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Én eddig Androidos voltam, több éven át. Meguntam. A legelső Androidos okostelefonom egy Sony Ericcson X8-as készülék volt, igaz, bírta 2 évig, de a végére olyan szinten lassú volt, hogy a tárcsázó megnyitásán gondolkozott.


Aztán kaptam, egy Samsung Galaxy J1 -es okostelefont. Na, az amilyen rossz volt, 1 év alatt teljesen tönkrement. Annyira lassú lett a végére, a fagyásokról nem beszélve...


Aztán, nevezetesen kaptam egy Samsung Galaxy S Advance készüléket. Az még akkor is lefagyott, mikor be szerettem volna kapcsolni a wifit. Fél évet bírtam ki vele, majd eladtam.


Aztán jött egy Huawei P8 Lite készülék. 1 évig bírta. Majd teljesen megadta magát. Tönkrement benne a wifi. Típushiba a P8-nál. Volt, hogy 3 napokra befagyott.


Na, majd itt jött, egy Samsung Galaxy A5 2017.

Eleinte ezzel sem volt semmi gond, gyors volt, nem fagyott le, 7 hónapig. A 7 hónapban szoftverhibával beadta a kulcsot. Megcsinálták, azóta lefagy, belassult.


Aztán jött, egy Sony Xperia Z1 Compact. Ezt a telefont szerettem, nem volt lassú, nem fagyott le.

2 ok, amiért lecseréltem, a gyors merülése, és a kamerája.


Aztán kaptam egy Sony Xperia Z3 Compact készüléket, mai napig megvan. Nagyon szeretem. Azt gyűlölöm benne, hogy majd le égeti a kezem, annyira melegszik.


Meguntam. Több év Androidozás után, elegem lett, hogy nem volt olyan telefonom, ami többet bír, mint 2 év...


1 hónapja kaptam, egy Apple Iphone 4S-t. Erről a telefonról, tömören/röviden ennyit. Tökéletes, álmaim telefonja. Akár mit teszek vele, gyors, nem lassul le, nem fagy le, "pörög-forog" teszi a dolgát. Az akksija elmegy 1 napig. Gyönyörű képeket készít. 1 óra alatt feltölt. Nagyon szépen kidolgozott.


Tanulság, az egészből? Androidot soha többet! 2 év után, vagy melegszik/ vagy lelassul/ vagy fagyni fog/ vagy szoftverhiba/ vagy teljesen meghal a telefon.

2018. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Elég sok telefont kaptál😂 egy iphone 4s nem hinném hogy olyan gyors sebességű lenne, mivel már nem is lehet venni újonnan, annál a 8plus és az x 10x gyorsabb kb.
2018. jún. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!