Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használ valaki okostelefon...

Használ valaki okostelefon projektort?

Figyelt kérdés
Ami kartondobozból van, leírná a tapasztalatait, megéri-e? Csak sötétben használnám kizárólag.

2018. jún. 3. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én használok egy házi készítésűt, ami igazából szövegolvasásra nem a legjobb, mivel minimálisan torzít, viszont filmet nézni jó rajta.
2018. jún. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Leírnád mi kell kozzá pontosan?
2018. jún. 7. 09:34
 3/3 Liki István válasza:
Én is kb. egy hete kezdtem el csinálni a gyerekeimnek egy ilyen alkalmatosságot okostelefonnal. Elég egyedi lett, de a lényeg a gyerekeim öröme. Filmet a nagyító természetesen tükrözve fogja kivetíteni, amire én annyit csináltam, hogy format factory alkalmazással a haladó menüben tükröztem. Így raktam a telefonra és bevált. Egy kis idő mire át van konvertálva a film, de szerintem ez a legegyszerűbb módja. A hangot pedig egy pici bluetooth hangszóróval vezettem ki. Negyedik este után 2-3 perc alatt lett indítva a film és élesítve a minőség.
2018. júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!