Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Magyarországon vállalják...

Magyarországon vállalják külföldi Xiaomi telefonok javítását?

Figyelt kérdés
Nem magyarországi vagyok. Ukrajnában élek, rendeltem eggy Xiaomi Redmi 3-as telót. Maga a telefon cseh. Egy hónap után elkezdett rendszertelenül frissülni, ki-be kapcsolgat, van hogy 2-3 percenként. Az akku sem töltődik rendesen, nem veszi a töltést, hamar le is merül. Visszaküldtem garanciás javításra a gyártóhoz. Két hónapig semmit nem tudtam a telefon hollétéről, majd írtam egy email-t a szerviznek, hogy értesítsenek a telefonom állapotáról. Másnap hívtak is, hogy visszaküldik. A kérdéseimre azzal kapcsolatban, hogy meg van-e javítva nem válaszoltak, mondván, hogy a személy, aki hívott, csak a telefonok visszaküldésével, postázásával foglalkozik, nem tud konkrétumokat. A telefon megérkezett, de érintetlenül. Még egy gyári visszaállítás sem történt, megmaradtak a képek, sms-ek. Viszont van egy hívás, amit a javítás időpontjában intéztek, tehát telefonálgatásra hasunálták a telefont, nem pedig javították. Ismét írtam nekik, de azóta nem válaszolnak. Hagyom is a francba. Azt szeretném megtudni, hogy ha elküldeném Magyarországra, megjavítanák-e. Interneten nézelődtem, de úgy értettem, hogy külföldi telefonokat nem vállalnak. Nekem nem garanciásan kellene, fizetnék érte, ha megjavítanák. Ha valaki tud valamilyen információval szolgálni, hálás lennék érte. Bocsánat a regényért és BUÉK!
2017. jan. 1. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:

A Xiaomi telefonok hivatalos Magyarországi szervizelését a Wayteq végzi.


[link]


Egy másik szerviz ahol javíttathatod.


[link]

2017. jan. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Na ezért nem veszek ilyen vackot.. LG telefonom kikapcaolgatott, hivatalos szervizbe bevittem másnapra kész volt. Alaplapcsere volt, ami ha nem lett volna garis, 65ezerbe fájt volna.
2017. jan. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

# 2: nem vacak a Xiaomi, csak Kínán kívül hivatalosan nem létezik (attól még van garanciája).

Kérdező: első válaszadó megírta, hogy kik vállalják Xiaomi telefonok javítását, de érdemes Ukrajnába is körbe kérdezni, hátha ott is találsz.

2017. jan. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem írd meg a problémádat ugyan azt mint fent a

miui,hu fórumán a Xiaomi Redmi 3 topikban.

Valószínüleg le kell gyalulni a telefont,ezeket a sír széléről is vissza lehet hozni.

(nekem redmi 1S van ezért nem akarok tanácsot adni)

2017. jan. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!