Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vihetek iphone 8 plus-t a...

Vihetek iphone 8 plus-t a niagara vizeseshez?

Figyelt kérdés
Nyaron megyunk kanadaba, azon belul a deli reszre. El megyunk majd a Niagara vizeseshez es meg valoszinlueg atmegyunk kocsival New Yorkba is. Most van 2 eve, hogy egy iphone 6s-t hasznalok, es gondolkodtam, hogy lassan levaltom egy 8plus-ra, nem akartam meg mostanaban, de igy hogy ilyen jo helyre megyunk, a portre foto, nagyonb meret, jobb akksi, es a VIZALLOSAG miatt gondoltam, megveszem most. Elvileg kicserelik ha tonkremegy a viztol, de szerintetek merjem kockaztatni? Niagara vizesesnel? Lehet hogy ilyen hajoval at is fogunk menni alatta, ahop 21 000 liter esik rad, egy mp alatt, azt hoszem, es hat... nem tudom! Xd szerintetek???
2018. jún. 7. 10:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Erős kérdés...

Tudtommal az apple nem gyárt vízálló telefont, szóval tuti nem cserélik ha beázna. Max cseppálló vagy vízlepergető, vagy minek hívják, de az nem egyenlő a vízállósággal.

A kérdés többi részének megválaszolási lehetőségét pedig inkább átadnám másnak.

2018. jún. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21000 liter víz nem esik rád, meg is halnál :D bemegy a hajó a vízesés és a "fal" közé, ott szemerkélve csöpög rád a víz,de azellen kapsz esőkabátot.
2018. jún. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én tuti nem kockáztatnám egy frissen vásárolt telefon vízállóságát még akkor sem, ha tűéles csúcsfotókat készítene. Amúgy szerintem nincs ember a Földön, aki ilyen terhelést (másodpercenként 21.000 liter víz tömegét) elbírná gerinctörés nélkül), szóval biztos nem mentek át alatta úgy, hogy a test meg a nálad levő dolgok ilyen magas newton-értékű terhelésnek legyenek kitéve.
2018. jún. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Tele lesz a turistahajó ázsiaiakkal, ha beázik a telód majd ők helyben megjavítják.
2018. jún. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
De jó neked....de azért a helyesírást gyakorolhatnád. Rád férne.
2018. jún. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jó képeket akarsz, akkor inkább fényképezőgépet vegyél. A telefonok kamerája max arra jó, hogy frászbukra kiposztolj pár képet és a telefonod kijelzőjén bámuld.
2018. jún. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mégis akkor mire való lenne az a drága telefon, én biztos hogy használnám.

De ha jó akksival akarsz venni, ami sokáig is birja akkor ne ilyet vegyél hanem az Oukitel K6, Ulefon power 3, vagy még a legjobb az Oukitel K10, ennek 10000 mAh akksija van.

2018. jún. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Wadmalac ***** válasza:
Vegyél rá egy értelmes vízálló tokot. Búvárkodásra az is merész, de arra, hogy egy tömény vízködön áthajókázz, tutira elegendő védelem az alapból minimum IP57-es telóra.
2018. jún. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyik gyártó sem ad garanciát beázásra még azok sem akiknek teljesen vízálló a készülékük.

Egybk meg miért nem iphone X? ha már most veszed és nem várod meg a szeptemberben érkező modelleket akkor szerintem azt érdemes venni, a kamerája is jobb.

2018. jún. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!! Bocsánat, igényes vagyok a helyesírásra, csak nagyon siettem! 😂 És megint csak bocsánatot kell kérjek, nagy marhaságot írtam, a nagy öröm mikor megtudtam, hogy megyünk, kicsit megboldondított😂 Természetesen nem mentünk át a vízesés alatt. Xd és hajózni se hajóztunk, mert nagyon nagy volt a sor, és így is meg voltunk elégedve a látvánnyal, nem volt szükségünk 3 óra sorbaállásra azért hogy egy kicsit hajókázzunk... így megnéztük helyette a várost (az alatt az idő alatt amíg sorban álltunk volna) NEM BÁNTUK MEG! 😘 Ja! És végül a régi telómmal mentem ki, és mikor hazajöttünk csak azután 3 héttel vettem meg az újat, de azért nem lett volna rossz ha ott is ezzel a csodával tudok fotózni! 😍 De természetesen így is eszméletlen jó nyaralás volt! És még egy válaszolónak válaszolom, szerintem a 8plus sokkal jobb mint az X . Véleményem szerint szebb, és sokkal jobb az ujjlenyomatolvasó, mint az arcfelismerés. És ennek a kamerájától is el vagyok ájulva, bőven elég nekem ez a minőség is!!! 😉😄
2018. szept. 25. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!