Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont érdemesebb...

Melyik telefont érdemesebb megvenni? Iphone 7,7 plus,8 vagy 8 plus?

Figyelt kérdés

Úgy tudom hogy a 7 és a 8 között nincs túl sok különbség akárcsak a 7 plus és a 8 plus között, de mégis melyiket lenne érdemes megvenni?

Az a gond hogy alapvetően nekem nagyon nagy a plus viszont jobb benne a ram és a kamera...

Vélemények?



2017. nov. 19. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Egyiket see
2017. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
7 vagy 7 Plus. A kezed méretétől függ. Olyan primitív válaszolókra ne hallgass, akik még írni sem tudnak helyesen
2017. nov. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%

az ios kb ugyanúgy fut egy 6s-en is mint egy 8-on, az alkalmazások megnyitásának ideje a különbség csak, újabb iphone-okon gyorsabban tölt be, esetleg grafika többet ad, de ha 2-3 évre tervezel a telefonnal (iphone-nal ugye lehet) akkor jobb ha a 8at veszed, timeproof


8 vs 8 plus meg annyi hogy kényelmes e neked a nagyobb

nekem nem

2017. nov. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Alapból nekem is kényelmesebb lenne a kisebb viszont ahogy már írtam jobb a plusban a ram és a kamera ezért nem tudom melyik legyen.
2017. nov. 19. 20:18
 5/6 anonim válasza:
szerintem a 7 plus :) nekemis ilyen van es megvagyok elegedve vele. volt 8asom is, nem valami hudenagy durranas. ha igazan sok penzed van, es ennyire iphonet akarsz, vedd meg az x et :D
2017. nov. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a több ramot egy iphone-nál NEM veszed észre

valahol biztos számít, de nem az UX az, mást meg nem látsz ebből, ez nem android

kamerát meg te tudod mennyire fontos neked, csak úgy szabad szemmel nem fogod látni a különbséget egy sima és egy plus fotó között

2017. nov. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!