Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket éri meg jobban?...

Melyiket éri meg jobban? IPhone 6s vagy 7?

Figyelt kérdés

Egy 4S-t használok, de ez már tényleg elég elavult telefon minden tekintetben. Nem vagyok egy nagy telefonguru, csak az alap funkciókat használom. Vagyis nekem nem fontos, hogy új telefonom legyen, bőven megteszi egy régebbi konstrukció is. A 6S olcsóbb mint egy 7-es, így a pénzt, amivel a 7-es többe kerül költhetném másra is, viszont pár évig szeretném megint biztosra tudni magam ebből a szempontból.

Melyiket vegyem meg?



2018. jún. 1. 19:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%

Ha nem fontos ,hogy uj konstrukcio legyen es csak az alap funkciokat hasznalod akkor (szerintem) nem kene minimum 130.000et kiadni egy telefon...az alap funkciok egy 70.000Ft-os Honor 8on is boven mennek.

De ha tenyleg csak az alap funkciok kellenek akkor akar egy 40.000Ft-os P8 lite is eleg.

2018. jún. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
IPhone 7 jobban megéri, én is olyat vettem.
2018. jún. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Azért, amiért csak az alapfunkciókat használom szeretnék egy iPhone-t inkább. Ha már veszek akkor az legyen egy neves darab.
2018. jún. 1. 19:46
 4/18 anonim ***** válasza:
22%
Miert fontos ,hogy "neves" legyen? Alap funkciok hasznalatara kell (te irtad) ,akkor miert fontos ,hogy legyen rajta alma logo?
2018. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom, valamiért csak ezek tetszenek. Az okát nem tudom neked megmondani. Eddig csak iPhonejaim voltak, (3G és most a 4S).

Ezt szoktam meg, ezt szerettem meg, nem igazán akarok androidot és olcsó telefont. Ezek nekem beváltak, és egy jó android az a felsőkategóriás telefonoknál van csak jelen. Ezt mindenkitől így hallottam.

2018. jún. 1. 19:56
 6/18 anonim ***** válasza:

Azért mert kényelmesebb és stabilabb mint egy androidos telefon, nem fog magától bezáródni egy alkalmazás vagy újraindulni egy telefon. Szebb, kifinomultabb és könnyebben használható az operációs rendszer.

Ennyi erővel vehetnél Audi helyett Suzukit is, mert az is ugyanúgy elvisz A-ból B-be.

2018. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%

Miért kell egyből az andoridot felhozni amikor leírt 2 telefont, és nem azt, hogy ajánljunk neki másikat?! Gondolom nem 2 évig fogja használni, mint ameddig egy androidost lehet😑

Szerintem is jobb az ios, nekem is jobban tetszik, 6s plus telefonom van, nagyon szeretem, teljesen jól működik mióta megvan (2éve kb). Mind a kettő jó telefon, nem sok eltérés van közöttük, sokan használnak még most is 6s-t. Viszont én inkább a 7-est választanám, mert az az újabb, a 6s pedig 3éves telefon lesz. Ár érték arányban szerintem a 7 jelenleg nem rossz, 150 ezer körül mozog sok oldalon, szerintem megéri ha nem csak 1-2 évig használnád. De dönts az alapján, hogy anyagilag melyik éri meg neked jobban.

2018. jún. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%

Audista..de ez a baj.

Nem azt nezed ,hogy mit tud ,csak a markat.

Az audi onmagaban mivel jobb mint egy suzuki? Nem konkret tipusokat irtal,csak a 2 markanevet.

2018. jún. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 bp1985 ***** válasza:

Azért mert kényelmesebb és stabilabb mint egy androidos telefon, nem fog magától bezáródni egy alkalmazás vagy újraindulni egy telefon


Nem záródik be semmilyen alkalmazás, nem kell külön program zene másoláshoz, nincsenek korlátok, és nem hullik szét az első esés után.

2018. jún. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#9 - szerintem valamit rosszul ertelmeztel vagy csak rosszul fogalmaztal.
2018. jún. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!