Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beázott az iphone 7em mit tegyek?

Beázott az iphone 7em mit tegyek?

Figyelt kérdés
helo! szoval iphone 7 telefonom van ami nagyon ugy nez ki hogy beazott mivel a kepernyon kissebb vilagos foltok vannak miota vizbe vittem. 2 ejszakat rizsben allt, ami segitett valamennyit de meg egy kisse igy is vannak rajta foltok. mit erdemes tenni hasznalhatom tovabbra is, kapcsoljam ki es varjam meg amig kiszarad vagy vigyem el szervizbe?
2018. jún. 11. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:

hát, mik nkem beázott telom (nem iphone) akk 1 hétig hozza sem nyultam aksit ki akk meg kilehetett venni es hagytam és tokeletes lett,

hajszarito megegetheti vagyis nem hasznaltam,


UI: képernyo ala nem ment semmi én elvinnem szervizbe

2018. jún. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
44%

Vedd le a hátulját és lehet hajszárítóval, de nem forrón és távolról fújatni hogy kiszáradjon. Persze nem be

kapcsolni.

2018. jún. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!