Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1mobil.hu tapasztalatok?

1mobil.hu tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy iphone-t, és itt van olyan árban amennyiért nekem jobban megérné. Nem számít az átalakítós töltő, mivel az előző telefonom töltőjét használnám (iphone 5s).

Szerintetek honnan szerzik be a készülékeket? Mennyi az esély rá, hogy kifogok például egy aksi hibás telefont? Bontatlan készülékek? Ugye nem lehetséges, hogy letiltják valamiért imei lapján, mert a bolt úgy jutott hozzá? A garancia az 1év világgarancia, szóval nem számít a származástól.

Érdemes megvenni innen, vagy inkább vegyem meg nevesebb eladótól drágábban?

Köszi a válaszokat, nem lebeszéltetni szeretném magam róla, hanem a tapasztalataitokra lennék kíváncsi! (Iphone 8 plus telefonról lenne szó)



2018. jún. 12. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..


És még kismillió forumon elérhető még annyi komment, ahol leírják, hogy játsszák ki az embereket a szürkeimportos, nullát erő garanciás termékeikkel.

2018. jún. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Engem is érdekelne... ugyan innen néztem én is iphonet
2018. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2 Én meg sajna eddig nem rendeltem meg, és amilyen színbe szeretnék az elfogyott:(

Amúgy náluk nem eu szabvány töltő van, hanem kapsz átalakítót, ami nem tudom milyen minőség.

2018. jún. 19. 11:00
 4/8 anonim válasza:
Nálam is ugyan ez van:( Csak nagyon olyan oldalrol ahol nincsenek nagyon vélemények se nem rendelnék.. Ezért várok ide hátha lesz még belőle.
2018. jún. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Úgy döntöttem végül, hogy inkább megveszem valami megbízhatóbb és nevesebb bolttól drágábban. Ott tuti bontatlan készülékeket árulnak, kapok hozzá garanciát, és biztosan európai piacra szánt modellt kapok eus töltővel. Ennyi pénzért megbízható forrásból rendelem meg inkább, nehogy a telefonnal bármi baj legyen, vagy esetleg nehogy kifogjak egy hibásat, amit nem cserélnek.

Stylebolt oldalról rendeltem az előző iphoneom, teljesen elégedett voltam velük, tartották a kiszállítási határidőt és itt is olcsóbban vannak a telefonok, mint pl a media marktba, ezért inkább megint mellette tettem le a voksom korábbi tapasztalat alapján:) Nagyon sok típus elérhető náluk, van rendes boltjuk, apple termékekre szakosodtak, szerintem teljesen korrekt. Ha gondolod kukkants be te is (aki 1mobilta várja a véleményeket, tapasztalatokat), lehet tényleg jobban megéri egy ilyen oldalnál, mint egy olyan ismeretlen gsm-nél, akik feketén hozzák be a telefonjaikat ki tudja honnan.

2018. jún. 28. 10:01
 6/8 A kérdező kommentje:
*1mobilra
2018. jún. 28. 10:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jól döntöttél.
2018. jún. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 GsmLine válasza:

Én az 1mobil-ról rendeltem, bontatlan volt az iPhone XS 256GB. Minden rendben ment, 1 nap alatt meg kaptam, de amúgy 1300 vélemény ugyanezt írja:

[link]

2018. okt. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!