Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » El lopták az előfizetéses...

El lopták az előfizetéses telefonomat! Mi a menete, ha nem fizetem?

Figyelt kérdés

Rendőrségi feljelentés megvolt. Csak a készüléket tiltottam le, mert a kártya nálam van.

Arra lennék kíváncsi, hogy rám tud e ülni a telefon szolgáltató, így hogy már nem fizetem a részletet úgy, hogy le tiltásnál kérték a rendőrségi feljelentéses papírt.

A szerződés felbontásánál nem írtak semmi olyat, hogy be fogják hajtani, csak mindenki mond mindent nekem, hogy kell fizetni, de ha rendőrségi feljelentés van róla, főleg, hogy tudom, ki lopta el, akkor nem vagyok köteles fizetni.

Plussz most vettem egy autót és nem szeretném, ha azt el vinnék, egy ilyen pitiáner tolvaj miatt.

Válaszotokat előre is köszönöm!!!


2018. jún. 12. 22:30
1 2
 11/12 anonim válasza:

Az igaz, csak itt most nem a távközlési szolgáltatás díjáról beszélünk, hanem egy telefon áráról. Az nem évül 1év alatt.

De látom te nem nagyon akarsz fizetni...aztán majd ne csodálkozz, ha elviszik az autódat.

2018. jún. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mielőtt beleélnéd magad bármibe is, olvasd el alaposan a saját kezűleg aláírt szerződés példányod.


"A szerződés felbontásánál nem írtak semmi olyat, hogy be fogják hajtani, "


Te a szerződésben fizetésre vállaltál kötelezettséget.

Amire a szerződés alapján törvényi kötelezettséged keletkezett, erre nem a szolgáltató, hanem törvény kötelez.

Amikor önként nem teljesíted, a szolgáltató igénybe fogja venni a törvényes eszközöket a kintlevősége behajtására.


" tudom, ki lopta el, akkor nem vagyok köteles fizetni."

Amennyiben a szerződésedben van ilyen kitétel, hivatkozhatsz rá.

2018. jún. 13. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!