Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » En aggodom tul vagy ez tenyleg...

En aggodom tul vagy ez tenyleg nem fair?

Figyelt kérdés

Ma rakattam foliat a felnapot iphone X-re. 7000 forint volt az uvegfolia mellesleg... es itthon vettem eszre, hogy elol a kameraba belelog a kepernyo kozepen pedig egy szosz van alatta.

Nagyon felhuztak es holnap visszamegyek mert ez zavaro.


Jogosan vagyok kiakadva?..



2018. jún. 13. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, és valószínű megnyugszol addig, a telós meg tök korrektül elhárítja a bajt. Ne lepődj meg, ha levesz-tisztít-felrak, semmivel se lesz gyengébben rajta attól, csak majd ellenőrizd kint a napon (ha lesz szerencséd hozzá), hogy tényleg nincs már semmi gikszer?
2018. jún. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a telefonomra 600 Ft-ért vettem üvegfóliát, magam raktam fel és sehol sem szöszös. Mit rontottam el?
2018. jún. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
En bena vagyok ebben azert nem is vallaltam. De azt hittem aki ebben dolgozik annak alap hogy menjen. Persze hiba mindenhol lehet nem is ez a gond csak attol tartok nem fog semmin se valtoztatni es nem csereli ki ingyen..
2018. jún. 13. 21:14
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem volt hajlando kicserelni:) mert jol van az ugy...

meg konkretan le hisztis p..azott is ok szoszerint nem de olyant mondott hogy ennel nagyobb bajom ne legyen

2018. jún. 15. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!