Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baja a telefonomnak?

Boby22 kérdése:

Mi lehet a baja a telefonomnak?

Figyelt kérdés
Van egy samsung s6 edge telefonom, amely a napokban olyat csinál, hogy a képernyője fényereje némely feloldásnál elhalványul. Illetve egyre többet mozog a kép, szinte folyamatosan ugrál. Ilyenkor használhatatlan. Gondoltam rá, hogy vagy kijelző, vagy alaplap hiba lehet a dologban, de ha például youtube videót nézek teljes képernyőn, vagy játszom egy játékon, akkor semmi baja. Már bekapcsolásnál is a samsung logo vagy lefagy, vagy szalad a kép.

2018. jún. 13. 21:19
 1/2 Wadmalac ***** válasza:

Elsőre szoftveresnek tűnik a gond.

Nem próbáltam még az S8+-omon, mert nem volt rá szükség, de elvileg ODINNAL az eredeti rom birtokában újrahúzható.

2018. jún. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Arra gondoltam én is. A Sammobile oldalról letóltöttem az eredeti romot, de az odin mindig hibát ír ki és leáll. Driverektől kezdve már mindenre gondoltam, azt is raktam fel, de valahogy csak nem akarja.
2018. jún. 14. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!