Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S6-ról váltás S9-re?

Galaxy S6-ról váltás S9-re?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom, még messze van, de jövő februárban lehet, hogy le fogom cserélni a mostani mobilomat (kicsit kezd gyengülni az aksi, és nem tudom, hogy az üveg hátlap miatt ki merjem-e cseréltetni, plusz utánanéztem, 15000 Ft körül van a csere-alaphangon). Emiatt (és mert hamar betelt az a 32 Gb tárhely) elkezdtem gondolkozni, hogy lecseréljem-e. Eddig a Galaxy S9-cel szemezek, bár kicsit kicsinek tűnik az aksija, és drága is. Megéri szerintetek lecserélni, vagy inkább cseréltessem ki az aksit és nyúzzam tovább az S6-ot pár évig (1,5 éves a készülék)? Vagy esetleg egyéb ötlet? Nézegettem még a Huawei P10 Plus-t is. Az iPhone annyira nem jön be, maradnék a droidnál, de persze mindent meghallgatok (de a "vegyél iPhone-t, mer' csak az a telefon" típusú megszólalásokat kérem kerüljük). Ha jövő télen kijön az S10, akkor az S9 ára kb mennyire mehet le? Lehet kapni már 170-ért, olyan 150 körülire lemegy? A max keret majd 150 lesz. Esetleg jobban járnék majd egy S8-cal? Az S6-ot nagyon megszerettem, csak kicsit elbaltázták az aksiját. Ami fontos nekem az üzemidő (két napot bírjon közepes, átlagos használat mellett), a Jack csatlakozó (nem is értem, minek spórolják le némelyik mobilról), csináljon szép képeket és videókat (lassításnál is legyen elfogadható a kép), illetve ne döcögjön az oprendszer (megszoktam az S6 pörgősségét).

2018. jún. 14. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Aki ilyen kategóriában vesz mobilt, annak nem számít hogy 170 ezer vagy 250. Szóval vagy te vagy nagyon spúr, vagy nem a helyzetednek megfelelő mobilok között nézelődsz.
2018. jún. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok zsugori. Csak mivel max 150 a keret, így szeretném a maximumot kihozni belőle, ez szerintem érthető. Lehet, hogy magas az árkategória, amit megadtam, de 20 ezer forint akkor sem kis pénz. Az ilyen stílusból meg vegyél vissza, jó?
2018. jún. 14. 18:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem jó. Olyan stílust engedek meg magamnak amilyet akarok, jó?
2018. jún. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó, csak akkor ne itt éld ki magad, nem vagyok kíváncsi a hülyeségre.
2018. jún. 14. 18:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem muszáj szamszungot venni. Teljesen jó a Oneplus 6, ha flagship kell, esetleg a Xiaomi Mi 8, sőt, neked a Oneplus 5, vagy 5T is jó lenne, hiszen ezek vannak 160 körül.
2018. jún. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utánanézek. Ezeknek a telefonoknak (Xiaomi, OnePlus) milyen a szervizhátterük? Illetve a OnePlus van olyan megbízható, mint egy Sony vagy egy Samsung? A Xiaomi-ról eddig nagyon jókat hallottam, így erről kialakult bennem egy pozitív kép.
2018. jún. 15. 21:18
 7/7 A kérdező kommentje:
Valamint értesítő LED van bennük (tudom, apróság, de nekem hiányozna, ha nem lenne)?
2018. jún. 15. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!