Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma vettem Nokia 5öt, leesett...

Ma vettem Nokia 5öt, leesett az asztalról és furcsa lett a képernyője. Hová vigyem? :/

Figyelt kérdés
Ma vettem magamnak egy Nokia 5 mobilt, és otthon feltettem tölteni, de a töltő súlya lehúzta az asztalról. A képernyöje nem tört be hanem csíkos lett, nagyon pixeles és torzultak a színek. A Telenornál vettem; 1 év jótállás van rajta. Oda kéne visszavinni, vagy inkább márkaszervizbe? Vajon kicserélik a készüléket vagy ezt fogják megjavítani?

2018. jún. 14. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetben nem érvényes a garancia, mivel a felhasználó hibájából történt a baleset, nem a készülék gyári hibájából.

(Nem rendeltetésszerű használat, ütés, törés, beázás esetén nem érvényes a garancia)

2018. jún. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erre nincs garancia
2018. jún. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tehát hova érdemes elvinnem?
2018. jún. 15. 07:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem márkaszerviz
2018. jún. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

A vásárlás helyére vidd vissza és ne is említsd hogy leesett.

Mondd azt hogy lemerült, és mikor bekapcsoltad ismét, ilyen volt.

Ha mákod van akkor nincs nyoma a leejtésnek.

Ha nincs szerencséd, megmondják a javítás mennyibe kerülne.

2018. jún. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem hülyék a szervizben.

Nem fogják garanciában javítani.


Annak, aki helyből a hazudozást javasolta, üzenem, hogy előbb-utóbb az ilyeneket is utóléri a sorsuk, és tartósan átkerülnek a szerszám alsó végére.

2018. jún. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!