Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 20-25ezer Ft telefon?

20-25ezer Ft telefon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20-25ezer forint környékén keresek telefont, milyent ajánlanátok? Motorola Moto C-t néztem, esetleg arról vélemények?

2018. jún. 15. 13:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak Galaxy J1-et ne vegyél. Haverom 2 hónap használat után összetörte. Szándékosan...


Xiaomi Redmi 5A 2/16GB a legjobb ennyiért.

2018. jún. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
És esetleg Moto C-ről vélemények?
2018. jún. 15. 14:25
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló kategória mint a Galaxy J1.

Kérdező... Mégha csak másodlagosnak is lesz... Napjainkban a minimum a 2GB RAM és 16GB tárhely valami értelemes SoC-el.


Redmi 5A 2/16GB ennyiért.

2018. jún. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nagyon gagyi, nem lenne jó azokra a dolgokra, amit szeretnél.

Jelenleg a Xiaomi Redmi 5A a legjobb belépő szintű mobil, a többivel csak szenvednél.

A mai appok már 2 GB ramot igényelnek, a 16 GB tárhely sem ár, a Moto Cben 1 GB ram és 8 GB belső tárhely van, a kijelzője gagyi, az akkuja pedig gyenge

2018. jún. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Az ajánlott Xiaomi is jó, de hozzáteszel 7 ezret és abból kijön egy Meizu M6, ami még a Xiaomi-nál is jobb egy picivel, a J1-et meg a Motorolát pedig lealázza ötször. De te tudod...
2018. jún. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Van egy bizonyos ár, ami alatt, csak a Xiaomi és a Meizu telefonok rúgnak labdába. Ezek nagyon kicsi árréssel dolgoznak (vagy szinte semmivel), ezért tudják nyomott áron adni a készülékeket (persze - persze, a szállítás, etc. így is rámegy).

Vannak noname kínai vackok, de azokat itt, senki sem ajánlja, emiatt sem értelek, miért csak a Motorola meg a Samsung az, ami között tanakodsz.

Bár végső soron, neked lesz, senki sem köti le a kezedet, ha azt veszed.

2018. jún. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Xiaomi-t nem veszek, nem szimpatikus.
2018. jún. 15. 18:14
 18/20 anonim ***** válasza:
81%

Akkor vegyél valami lassú cart.

Nem a mi bajunk lesz, ha egy alkalmazás nem fér majd rá.

2018. jún. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
69%
Akkor nyugodtan vedd meg a J1-et, de ne gyere ide sírni 1 hét múlva, hogy sz.r! Nekem is volt valamikor, de 1 hétig volt hozzá türelmem! Te fogsz vele szenvedni, nem mi! Senki nem akar téged rábeszélni semmire, mi csak tanácsokat adunk. Ebben az árban a Xiaomi/Meizu kettősön kívül értelmes telefont nem fogsz találni, ha tetszik, ha nem! Én pl. nemrég vettem egy használt, de jó állapotú, megkímélt Meizu-t 27 ezerért, ami hiába használt, még így is körberöhögi a J1-et hatszor! Mindegy, te dolgod...
2018. jún. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
75%
Még csak annyi, hogy hiába kínai mindkét ajánlott márka, megbízható telefonjaik vannak. Én rengeteg szakmai fórumot szoktam olvasgatni és ugyan ezekkel is vannak bajok (de melyik márka telefonjaival nincsenek), de van köztük olyan, ami 3-4 éves és még mindig működik, ami egy androidos telefon esetében elég jónak számít. Ennyi...
2018. jún. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!