Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 8 plus cserekijezlő (? )

IPhone 8 plus cserekijezlő (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy i8plus-om aminek sikerült összetörni a kijelzőjét, ezért venni szeretnék bele egy cseredarabot.

A problémám a következő: olvastam korábban hogy az apple jól kib....ott a nem eredeti kijelzőt használókkal egy korábbi frissítéssel, mivel a digitalizer használhatatlanná vált.

Akkor arról volt szó, hogy "nem szándékos" és később javítják majd. A kérdésem: Ez megtörtént már? Van valakinek ezzel tapasztalata?

Mivel elvileg iphone-ba nem lehet eredeti kijelzőt venni, legalábbis kereskedelmi forgalomban biztosan nem. Ebay-en vannak OEM darabok, kérdés mennyire igaz..



2018. jún. 15. 13:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, ezt elfelejtettem: Ha esetleg valaki tudja hol lehet venni egy iCloud záras 8plust, vagy alaplap híbásat az is tökéletes, de egy éves modell lévén nem sok esélyt látok rá..
2018. jún. 15. 13:56
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg inkább vidd el rendes apple szervizbe és ne te vegyél bele ilyeneket.

Akinek van pénze majomra annak legyen banánra is...

2018. jún. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó..

1; ha magam szeretném cserélni akkor mi vele a probléma? Láttam már telefont, nem csak fényképen..


2; hosszú időbe telik a csere, mivel ha már szerviz, akkor iStyle, és mivel külföldön végzik a cserét, így az átfutási ideje 2 hét, míg az ára is viszonylag magas.

Arról nem beszélve hogy a vízállóság így is úgy is ugrik, tehát igazából semmilyen érezhető előnyöm nem lenne a gyári szervízből.


De megfontolom, köszönöm.


Viszont várok további válaszokat is.

2018. jún. 15. 14:42
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Mert a biztosan működő kijelző nem előny, igaz? Miért szűnne meg a "vízállóság"? Hivatalos szerviz után olyan készüléket kell, hogy kapj, mintha most bontottad volna ki...
2018. jún. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásként írtam a kommentem csak nem értelek. Egy ilyen telefont érdemes inkább szakszervizbe vinni mintsem otthon szétszedni, mert véletlenül valamit nem jól csinálsz aztán az lesz a hülye aki a cserekijelzőt küldte...ez mindig így szokott lenni. Én sem végzek agyműtétet mivel nem értek hozzá. Ez ugyanaz. De te tudod.
2018. jún. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
plusz egyébként, ha jól rémlik, abban az esetben, ha a fizetős szervízeket is hivatalos szervízpartner végzi, akkor a garancia továbbra is élni fog.
2018. jún. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5&6 egyébként ebben teljesen igazad van és egyet is értek. Nem is vettem sértésnek a véleményed, és azt sem mondtam hogy nem fogadom el az álláspontot. Amit mondasz az mind igaz.

Szakszervíz, azaz marad gari, gyári darabot kap, meg persze felelősséget vállal a készülékért.


Egyébként az árakat nézegetve én is egyre inkább hajlok felé, hogy elviszem egy hivatalos szervizbe és le van tudva, az ok, amiért mégis gondolkoztam, hogy én tegyem bele egyszerű: sok időt és pénzt spórolhatok vele, ami egyik sem utolsó szempont, tekintve hogy ez a vacak kijelző (ami még csak nem is oled..) egy középkategóriás telefon ára.

Nyilván az hogy nulla tudással kezdjek neki, nonszensz, ha nem tudnám mit csinálok, meg sem fordulna a fejemben (bár ki tudja..). Az egyetlen visszatartó erő, hogy a két éves garanciából ezzel elbuknék másfelet, ami (tekintettel a készülék árára) elég nagy bukta..

Így ezzel együtt tettem fel a kérdést, kíváncsiságból, alternatívát keresve. Ha esetleg valaki tud, ír, ha senki, akkor így jártam, marad a gyári szervíz.

Például egy iCloud záras telefont ha találnék jó áron, gondolkodás nélkül bele is vágnék, hiszen eredeti darabot kapna.. ám erre nem sok esély van..


Tisztelem a véleményed, egyet is értek, nem vitatom, hogy igazad van. Viszont a kérdés célja nem ez, hiszen az istyle-ba be tudok fáradni teljesnek önállóan, nem kell hozzá gyakorin kérdést feltenni. A kérdésem célja a tájékozódás, kicsit körbe szeretnék szaglászni, mindenek előtt, ehhez kértem itt segítséget.

Nyugi, nem fogom kinyírni a szifont :)

2018. jún. 15. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!