Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jelzi az internetes tevékenysé...

Jelzi az internetes tevékenységeket a hívásrészletező?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem hogy 0-24be fut a mobilomon a net, akkor is mikor épp nem használom, mert sosem kapcsolom ki. De én mondjuk 12:03-kor küldök akár messengeren egy üzit. Azt külön jelzi?



Előre is köszönöm a vàlaszt annak, aki tud ebben a segítségemre lenni, és kért már ki ilyet!



2018. jún. 15. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
2018. jún. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ezt én tettem fel, csak oda egyértelműen nem jött rá válasz, és rossz megfogalmazásban tettem fel a kérdést. De azért köszi
2018. jún. 15. 20:16
 3/5 anonim ***** válasza:

HÍVÁSRÉSZLETEZŐ.

Nem adat részletező.

2018. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A hívásrészletezés a következő adatokat tartalmazza a hívott szám szolgáltatója és a forgalom típusa szerint csoportosítva (pl. SMS: Telenor, Telekom irányba; belföldi vezetékes hívás: Magyar Telekom, Invitel):


hívott/címzett számokat,

hívások/adatforgalom (WAP/GPRS)/SMS/MMS stb. kezdő időpontját,

hívások időtartamát és az adatforgalom mennyiségét,

hívás/adatforgalom/SMS/MMS stb. nettó egységárát,

hívás/adatforgalom/SMS MMS stb. díját nettó értékben,

EDSZ hitelkeretből és az univerzális egyenlegből felhasznált forgalmat,

adatforgalom (WAP/GPRS) kezdő időpontját.

2018. jún. 15. 20:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézzenek oda, meg tudtad keresni? Elsőre miért nem?
2018. jún. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!