Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt iPhone 6S-el nagyon...

Használt iPhone 6S-el nagyon befürödhetek?

Figyelt kérdés

A telefon tökéletes állapotban van képek alapján, a leírása is elég jónak tűnik. IMEI-t is megnéztem az is rendben van. Az eladó elfogad bármilyen tesztelést mielőtt átadná a telefont vagy megnézhetném fizetés előtt mikor a futár kihozza.

Nem tudom, 70 ezret megér?

Nekem nem kell új telefon legyen meg hipergyors, ha nem lenne semmi hibája nekem ez tökéletesen megfelelne.



2018. jún. 15. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:

igen, ha nem személyesen veszed át.


azt felejtsd el, hogy fizetés előtt megnézheted. a futárnak semmi köze ahhoz, hogy a csomagban mi van, neki csak sérülés nélkül le kell szállítania, át kell adnia a címzettnek, és átvenni az ellenértékét.


neked két választásod van. átveszed és kifizeted, vagy nem és akkor visszaviszi.


ettől függetlenül is megvan az esély rá, hogy van valami hibája, de lehet, hogy semmi. a 6S nem mai telefon, tehát van, aki csak azért adja el, mert újabbra vált, ugyanakkor ott van minden használt terméknél az az ok is, hogy valami hibája van, amit eltitkol...


6S-eknél volt az akksi probléma, ennek utána tudsz nézni, melyik sorozatszámú 6S-ek érintettek, megnézed a telefon sorszámát is, hogy beletartozik-e, mivel ezekben gariidőn túl is cseréli az Apple az akksit. persze ha ebbe tartozik, akkor rá is kérdeznék, hogy esetleg átesett-e már a cserén.


ha viszont nem tartozik bele a hibás akksik közé, akkor meg már azért lehet gázos...annyiból jó, hogy mostmár az iOS 11.4-ben lehet nézni az akksi állapotát, szóval ha elég gyenge, akkor már felejtős...eleve gázos a 6S üzemideje.

2018. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
használtan csakis személyesen
2018. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!