Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek jogos vagy nem?...

Szerintetek jogos vagy nem? (Telefon, Gsm) sztori meg minden :D

Figyelt kérdés

Szoval vettem egy telefont (Iphone 5s) 35.000Ft-ert ,dobozzal,papirokkal,toltovel es 1 honap garanciaval.

Aztan derultek ki hibak, az egyik az akksi hiba volt amire nem szol a garancia (nemtudom miert,ez rajta is volt a papiron) aztan ,hogy a home gomb nem mindig mukodott es ,hogy par perc alatt forro lett a telefon. Ezutan visszamentem es +5000Ft-ert kicsereltek egy masik,szebb allapotu es elvileg jobban mukodo 5s-re. (Szoval 40.000Ftra emelkedett az osszeg.)

Aztan arrol is kiderult,hogy a kijelzoje mozgott a keretben (elosor nemvolt feltuno ,de hasznalat kozben eszrevettem) es hogy gyorsabban merul mint kene. Visszamentem ,mire kozolte az elado ,hogy mindenbe bele lehet kotni ha nagyon akarunk.

Mondtam neki ,hogy azert egy hibatlan (hibatlannak mondta amikor megvettem) telefonnal elvarnam,hogy ne essen ki a ki a kijelzo,mire az volt a reakcioja ,hogy "nem fog".

Akkor felvazoltam neki,hogy egy kijelzokeret csere minimum 5000Ft + az Akksicsere 5000Ft (ha nem apple szervizben csinaltatom,mert ott 10folott van) es akkor mar 50.000Ft folott jovok ki. Arrol nem is beszelve,hogy ha igy (mozgo/kiallo kijelzovel) leejtem akkor nagyobb esellyel torik ossze ,aminek 15.000+Ft lenne a javittatasa...


Szoval a kerdes az,hogy szerintetek jogosan reklamaltam ,vagy "csak hiszti"ztem ?

Meg annyit,hogy az elso telefonon amit kaptam korben (a kijelzo 4 oldalan vegig) lathato volt egy halvany sargas sav ,ami csak a feher szinen latszott,amire az eladonak az volt a valasza ,hogy a feher iphoneoknal ez gyarilag igy van es elovett a pult alol 2 ugyanolyan feher iphonet amin ugyanolyan volt a kijelzo,hogy bebizonyitsa hogy tenyleg minden feher szinu iphone 5s olyan,viszont ami kintvolt szem elott ,azon nem volt olyan hiba ,amikor szova tettem az volt a reakcioja ,hogy abban utangyartott kijelzo van ,azert nem olyan.



2018. jún. 15. 21:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
66%

"Szerintetek jogos vagy nem? "

Mikor ezt kérdezted már akkor tudtad hogy nem érdekel senki véleménye, csak észt osztani jöttél ide.

2018. jún. 16. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#10 - nem menozni,jol jott volt az iMassage funkcio,raadasul kenyelmesen elfert volna a kezemben. Latszik,hogy mostanaban nem volt 5s a kezedben ,mert akarmilyen fura teljesitmeny szempontjabol egyaltalan nem rossz. Stabilan megy,viszonylag gyorsan behozza a dolgokat. Tobb androidos telefonom volt 2-3Gb rammal ,es tobbnel elofordult ,hogy nem hozza be a messengeren jatekokat ,de az 5s gond nelkul behozta. Amig nem vagy kepben egy telefon teljesitmenyevel/tudasaval addig ne gyere okoskodni es probalj a kerdesre valaszolni,koszi

#11 - nem,nemtudtam. Az elado tobbszor elmondta ,hogy barmiben lehet hibat talalni ,ha keresi az ember meg ,hogy a mozgo kijelzo csak esztetikai hiba az akksira meg nem szol a garancia,,,de gondolom tudta,hogy sz∆r az akksija ,de ha engem zavar kulon fizetnem kell erte ,ami neki csak haszon.

Aztan bejott egy random no a boltba az is hallotta ,hogy min vitazunk ,o is aztmondta ,hogy 40.000ert (amikor mar 20-25ert is ki lehet fogni) egy kis kijelzo keretmozgas meg egy kis akksibaj nem akkora dolog.

Azert voltam/vagyok kivancsi arra,hogy szerintetek is en gondolom tul,es 40ert jo lett volna gyenge akksivel es mozgo kijelzovel ,vagy sem.

Egyebkent miert jottem volna osztani az eszt?:D ez nem egy Gsm-eseknek letrehozott portal ,maximum 1-2 telefonnal foglalkozo ember olvassa ezt,nekik sem hiszem,hogy rossz/kellemetlen lenne ezt olvasni,mivel nem nekik szol. Akkor megis kinek osztanam az eszt. Raadasul a kerdesben sem irtam semmi rosszat vagy okoskodot ,leirtam a sztorit,leirtam mi mennyibe kerulne ,es vartam ,hogy reagaljatok.

2018. jún. 16. 08:54
 13/13 anonim ***** válasza:
Na már megint itt vannak a “szia homi”sok :D
2018. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!