Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó telefonokat ajánlanátok?

Jó telefonokat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Kb 100.000 Forint körüli árban. Olyant keresek ami kiváló minőségű képeket készít, max 5,2 inch -Es a készülék. Jó az aksija, van rajta értesítés jelző led. Az iPhone nálam szóba se jöhet, nem tetszik hogy nem lehet bővíteni a memóriáját és inkább az android felé hajlok.

2018. jún. 17. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:

100.000 és android?


Szerintem ezek:


1. Samsung A6, A6 plus vagy A8

2. Xiaomi note 4 vagy A1,

3. Xiaomi note 5a vagy 5a prime

4. valamilyen Sony


kb. ezek.

2018. jún. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Moto X4.

Ahogy nézem igényeidnek megfelel, ráadásul Android One azaz 2 évig kap frissítéseket + 1 évig biztonságit.

#1.Sonykat felejtsük már, XZ1 Compact kivételével az összes több elég rossza ajánlat.

A8-t nem kap ennyiért, az A6 meg elég gyenge eresztés.

Xiaomi-k nem rosszak, de a középkategóriában nem valami jók kamerában.

2018. jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindegyik után utána nézek. Amúgy megjeleg Sony telefonom van és semmi panaszom nem volt rá, csakhát meglátszik rajta az idő van foga hiszen megvan egy ideje. Ezért gondoltam megkérdezek pár embert ki mit ajánl mert mindenkinek más tapasztalatai vannak és más véleménye, Amik jelenleg jól jönnek nekem mert nem tudom milyen telefont vásároljak akkora a választék.
2018. jún. 17. 15:55
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem jobban járnál,ha az iphone utálattal felhagynál az iphone se pl ilyen árban egy kiválló választàs
2018. jún. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4.Szerintem leírta az érvet hogy miért nem venne.

Nem kell mindjárt nekiesni, pl. én sem vennék semmi pénzért mert körülményes az adatmozgatás.

Nincs Apple gyülölet mögötte, nem mindenkik jó a zárt IOS.

2018. jún. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem utálom az IPhone-t csak nem szeretnék olyant. Számomra nem jön be a folyamatos frissítgetés, a messenger sem olyan nincs chatfej, másabb az alkalmazások letöltése is, bővíthetetlen a memória, az androidot jobban szeretem ennyi. Amúgy egy nagyon jó telefonnak tartom de én semmi pénzért nem szeretnék.
2018. jún. 19. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!