Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Mindegy,hogy milyen márka,a lényeg az,hogy ne menjen tönkre 1év után és hogy ne 100000Ft-os telefon legyen,mert nincs annyi pénzem anyut meg nem akarom kifosztani,plusz nem is érnek annyit. Jó lenne ha olyan 60-70000Ft-ból kijönne.

Az "elvárásaim:

-bírjon ki legalább 1 fél napot töltés nélkül

-legyen első és hátsó kamerája is

-min 16GB


2018. jún. 18. 00:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
most kapott fiam xaomi 5
2018. jún. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Mindenképp xiaomi ilyen árban. Lehet hogy vannak nagyobb gyártóknak is régebbi modelljeik ennyiért ami neked jó lenne, de hiába az erős hardver. Ha veszel telefont mindig frisset vegyél. A xiaomi redmi szériát tudom ajánlani. Meg úgy általában a gyártót. A családban van mi6 redmi 4 és redmi 4x.Mind tökéletes és a maga árában verhetetlen
2018. jún. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Esetleg Meizu M6 vagy M6 Note, attól függ, mekkora kijelzőt preferálsz. Nekem M5 van, elmúlt 1 éves, de semmi baja, pedig nyúzom rendesen. Akksi kicsit karcsú benne, ha meghajtom naponta kell tölteni, de más gond nincs vele.
2018. jún. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Redmi note 5, most az eustockon,ű

65000 ft, plusz 990 ft házhoz szállitás.

4000 mAh akksi 2 napot is kibir.

4/64 Gb, dupla kamerás.

Úgy hogy ez jóval többet tud mint amit te leirtál.

2018. jún. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Xiaomi Mi A1-et ajánlom. Mindegy milyen telefont veszel, a legdrágább se bombabiztosan stabil. Hiába kapja valami a frissítéseket sokáig. 100% biztonság és stabilitás nincs, csak ha soha nem lépsz fel a netre, és a telefont sose adod ki a kezedből..
2018. jún. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az összes választ,különösen azoknak akik tapasztalatot is írtak! Mindenkinek ment a zöld kezecske.
2018. jún. 18. 14:29
 17/17 anonim ***** válasza:

Ezzel elmehetsz egy hétre túrázni.:D

[link]


Ebbe még kamerát is tettek. :D:D

[link]


Ráadásul feltűnő lennél. :D:D:



Na viccet félretéve:

Az elvárásaid nem nagyok.

Xiaomi szerintem is a legjobb választás neked.

Én csak az Nfc miatt veszek honort.

2018. jún. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!