Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 7 plus tapasztalatok?

Nokia 7 plus tapasztalatok?

Figyelt kérdés
akinem van mi tetszik benne mit hiányoltok, miért éri megvenni?

2018. jún. 18. 14:15
 1/2 anonim válasza:

Nagyon jó képeket csinál,magam is meglepődtem ezen. A kijelző nagy és széles,az ujjlenyomatolvasó jó helyen van és a kezelése is tökéletes. A legújabb,vegytiszta android pedig jól szuperál rajta. Képernyőfotókat könnyen lehet csináni vele, a zseblámpa funkció pedig szószerint vakítóan jó. Ezek mellett a tárhely hatalmas,50 GB megmarad a gyári alkalmazások telepítése után is és az a 256GB bővítés... Nekem ezek voltak a tapasztalataim.

Viszont (valószínűleg egyedi hiba,ami miatt viszem szervízbe és nem hinném,hogy te is így járnál) sokszor lefagy és szoftveres újraindítást kell végeznem(kikapcsológom és hangosítógombot lenyomva tartod,ezt jegyezd meg ha megveszed,mert az útmutatóban nincs benne) Ettől függetlenűl szeretem,netezni csúcs vele.

2018. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2018. jún. 19. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!