Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem felháborító, hogy egy...

Nem felháborító, hogy egy olyan csúcsminőségű gépen mint egy iPad nem lehet az appokat átnevezni, hogy 2018-ban egy ilyen alapműletere nem képes?

Figyelt kérdés

2018. jún. 18. 20:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. jún. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
Nem. Sehol nincs megszabva hogy a csúcsminőségnek feltétele az applikációk átnevezhetősége.
2018. jún. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarna valaki átnevezni egy appot? A Safari helyére be akarod írni, hogy kiskutya, vagy mi? Nem véletlenül van nevük az appoknak. Az Adidas-t sem lehet átnevezni, és a BMW-t sem fogják a kedvedért máshogy hívni :)
2018. jún. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A Windows-on meg nem lehet (könnyen?) megszüntetni a Start menüben az alkalmazások által létrehozott felesleges mappákat, na bumm. Akár 50, akár 500 ezerbe került a gép. Semmi köze a hardverhez. Így gondolták jónak. A user csak ne piszkálgassa. Nem kell ezen fennakadni, idegeskedni ilyen apróságokon...
2018. jún. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem "alapművelet" hanem inkább óvodások szórakozása.
2018. jún. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Műbalhé, fontoskodás...
2018. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem vagyok almás, de utoljára szerintem Windows 98-on csináltam ilyet.
2018. jún. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

"Miért akarna valaki átnevezni egy appot? A Safari helyére be akarod írni, hogy kiskutya, vagy mi? Nem véletlenül van nevük az appoknak. Az Adidas-t sem lehet átnevezni, és a BMW-t sem fogják a kedvedért máshogy hívni :)"


A számítógépen ilyesmit korlátozni kész nonszensz.

Ezer oka lehet. Pl magyar nevet akarsz neki adni, oda akarod írni zárójelben, hogy mire való, mert elfelejted, meg akarod jelölni egy cimkével, pl. hogy reklámot tartalmaz, stb.

2018. jún. 18. 22:17
 9/20 A kérdező kommentje:

"Nem kell ezen fennakadni, idegeskedni ilyen apróságokon..."


Ez nem apróság, mert megnehezíti a használatot és rettenetesen kényelmetlen

2018. jún. 18. 22:18
 10/20 A kérdező kommentje:

"Műbalhé, fontoskodás..."


Nem csak az én problémám, hogy van mondjuk 50-100 alkalmazás, és fejből nem emlékszem mindegyikre, hogy mi az, vagy hogy kényelmetlen-e a használata a reklám miatt, de azért fennhagtam mert néha muszály, stb. És ha elmész fél évre, akkor meg pláne elfelejted az egészet és kedheted előlről. Ezeknek a kütyüknek az lenne a lényege és az egész technikai fejlődésnek, hoyg az ember dolgát megkönnyítsék, az idejét felszabadítsák, de pont az ellenkezője igaz, és még a tök alapvető kérdésemre és elvárásolmra is mindenki azt mondja, hogy hülyeség, már ennyire el vagytok a valóságtól rugaqszkodva

2018. jún. 18. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!