Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek;...

Milyen telefont vegyek; iPhone vagy Android?

Figyelt kérdés
Telefon vásárlás előtt állok és tanácstalan vagyok. Androidos voltam eddig viszont szeretnék egy iPhone 6-os készüléket venni, viszont hallok pár csúnya dolgot az Apple termékekről... :) Androidosból mit tudtok ajánlani, ha nem iPhone? Melyik éri meg jobban?

2018. jún. 20. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Ha iPhonet akarsz akkor a legújabbat vedd meg, persze az androidból is.

Én két hónapja vettem egy Redmi 5 plust és nagyon meg vagyok elégedve vele. 56000 ft volt házhoz szállitással együtt.

Ráadásul még itt sem olvasok arról hogy lenne hiba a Xiaomikkal. Viszont nagyon sokan irják hogy mennyire nem jók, mennyire sok a hiba az iphone-val.

AZ áráról meg jobb nem is beszélni.

2018. jún. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én most vettem meg a honor 10-et és teljesen megvagyok vele elégedve. Nagyon szép prémium minőségű készülék. Iphone 6-ról váltottam erre. Csak ajánlani tudom. :)
2018. jún. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 - Igen, nagyon szemezek a Xiaomi telefonokkal. Tudtommal a telefon márkák egyik legjobbja.
2018. jún. 20. 19:17
 4/5 A kérdező kommentje:
Megint #1, húha, most csekkoltam le a Redmi 5-öt és meg kell mondanom, hogy eddig ez a befutó. :D
2018. jún. 20. 19:21
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Eén mind kettőt használom(iphone se-samsung galaxy s7)mind kettőt kb napra pontosan másfél éve és azt kell mondjam nekem az iphone sokkal jobban bejön,sokkal jobban kézreáll a rendszer,nem áll le soha semmi mimden frissítést hamar megkapok,az akkumlátora magasan a samsung fölött van... én inkább iphome-t vennék...
2018. jún. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!