Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másnak is folyton tönkremegy...

Másnak is folyton tönkremegy a telefontöltője (iphone 6s)?

Figyelt kérdés
Van, hogy nem is látszik rajta semmi pl. nincsen megtörve, megcsavarodva stb., de nem tölti. Az eredeti is viszonylag gyorsan tönkrement, de azóta már vettem több fajtát is, drágábbat és olcsóbbat is és volt, amelyik masszívabbnak tűnt, de az sem húzta túl sokáig. Már nem tudom hányadik töltőmet használom és kb. néhány hónapig bírják... Nem gondolnám, hogy bármi olyat csinálnék vele, amit nem szabadna. Ez normális?
2018. jún. 21. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most lesz egy éve, hogy megvan, és semmilyen problémám nem volt még vele eddig...
2018. jún. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik éve használom, és semmi baja.
2018. jún. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy elnézem, neked nem a töltővel, hanem a töltőkábellel van viszályod- Vigyázz rá jobban. Ne akard icipicire összecsavarni. Ne akard összecsomózni. Legtöbbször hagyd kilógni. Szóval vigyázz rá! Kis ívben ne törd meg, ne csavargasd. Bánj vele normálisan...
2018. jún. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hmmm...hát akkor úgy néz ki, hogy csak nekem van ezzel bajom. Pedig tényleg nem csinálok vele semmit, még összehajtan sem szoktam nemhogy csomózni vagy feltekerni.
2018. jún. 21. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!