Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok...

Milyen telefont ajánlanátok 50-70 ezer forint értékben?

Figyelt kérdés
Samsung ilyesmi árú telefonjait, Asus zenfone különböző típusait nézegettem főleg. Huaweit és Xiaomit nem nagyon szeretnék. Ennek függvényében kérlek mondjatok jó telefont, és ha lehet írjátok le mi jó és mi rossz benne szerintetek. Előre is köszönöm!

2018. jún. 22. 18:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ma csereltem samsungot xiaomira. A3 (2017) et egy redmi 5 plusra.

Egyaltalan nem bantam meg.igy en ezt ajanlom.

Ezen kivul pedig pont meg huaweit mondanek,inkabb mint samsunk meg asus...

A samsungok nagyon tularazottak,amit tudsz venni ennyi penzert az semmit nem er.

Nekem is a legnagyobb tevedesem volt az A3 egy huawei utan.kicsit elvitt a vizallosag...alig fel evet hasznaltam,aztan inkabb tuladtam rajt.

Ez a xiaomi pedig...hat rohogve megerte az arat.szoval azert nezegesd meg oket,esetleg probalj ki egyet ha van ismerosi korben mielott dontesz.

2018. jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

"Huaweit és Xiaomit nem nagyon szeretnék"


Fontos kérdés, hogy miért nem.

Ha csak az előítéletek miatt, akkor azon ideje túllépned.

Sokkal olcsóbban kínálják ugyanazt a minőséget, amit a többi "nagynevű" gyártó.

2018. jún. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
4%
Teljesen megértelek én se fogok venni soha se xiaomit,se huaweit,mert egyszerűen nem szimpatikus,a szememben kínai szemét...50-70 ezerből samsung galaxy s6-ot,samsung galaxy note 4-et,illetve iphone 6-ot tudom ajánlani.
2018. jún. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze,vegyen inkabb egy 1-2 eves vagy idosebb keszuleket,gari nelkul,ki tudja hanyszor esett,milyen bajai vannak.tok logikus ilyenre kidobni ennyi penzt....

Gondolom utolso,neked sem volt meg soha a kezedben egy xiaomi vagy huawei sem...

2018. jún. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha Samsungot akarsz venni , minek kérdezed meg.
2018. jún. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak, ennyiért Xiaomit veszel.
2018. jún. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de a xiaomival már rendesen megszívtam, 2 hónapig szervízbe volt, nem csinálták meg garanciálisan csak pénzért és mikor visszakaptam 2 óra se kellett és ugyanaz lett a baja..

Ezért nem szeretnék sem azt sem más hasonló telefont.

2018. jún. 23. 22:14
 8/20 anonim ***** válasza:

7 milyen Xiaomi volt, mi baja volt, és hol vetted?

Jobb helyeken azonnal cserélik.

2018. jún. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ha szar helyről veszed, akkor a samsunggal, iphone-nal is ugyanígy jársz.

Csak azon többet bukhatsz.

2018. jún. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Euronicsben vettem 2 év garanciával..direkt ezért nem rendeltem valami ismeretlen oldalról, gondoltam ez megbízható. Hát nem..
2018. jún. 23. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!