Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok...

Milyen telefont ajánlanátok 50-70 ezer forint értékben?

Figyelt kérdés
Samsung ilyesmi árú telefonjait, Asus zenfone különböző típusait nézegettem főleg. Huaweit és Xiaomit nem nagyon szeretnék. Ennek függvényében kérlek mondjatok jó telefont, és ha lehet írjátok le mi jó és mi rossz benne szerintetek. Előre is köszönöm!

2018. jún. 22. 18:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
És egyébként mi volt a baja?
2018. jún. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
redmi note 4 volt, egyszercsak elsötétült és nem lehetett vele semmit kezdeni, elvileg szoftverfrissítést csináltak rajt, de ugyanaz a hiba jelentkezett 2 órával azután hogy visszakaptam. Most valami rendes szerelő megnézi és ha lehet megcsinálja, ha nem meg új telefon, ezért is keresgélek előre.
2018. jún. 23. 22:49
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekem is volt gondom anno a Redmi 4x-emmel az elején, pedig én is "rendes" helyen, az Edigital-nál vettem. Aztán egy darabig jó volt, de egy frissítés után megint kezdte a hülyeséget, nekem meg nem volt hozzá türelmem és túladtam rajta. Mondjuk nem csak ezért, maga az MIUI sem jött be. Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy sz.r a Xiaomi, de én így jártam. Nagyobb gyártók telefonjainál is van ilyen. A sógorom pl. meséli, hogy a kollégái sorra viszik vissza a nagynevű gyártók telefonjait, mert minden bajuk van. A legutolsó ilyen esetnél egy viszonylag új, 350 000 Ft értékű telefon halt be egy sima frissítéstől (márkát szándékosan nem írok). Istenem, van ilyen, csak mondjuk nem mindegy, hogy egy 50 ezres vagy egy 350 ezres telefonnal van gond! Ezzel egy márkát sem szeretnék minősíteni, csak leírtam a tapasztalataimat.
2018. jún. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Picit javítom magam, az a 350 ezer "csak" 280 ezer (a mostani áron legalábbis), de végülis ez a lényegen nem változtat!
2018. jún. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Igazad van és köszi hogy leírtad.


Samsung galaxy J7-ről valakinek vélemény? Illetve Asus zenfone 4-ről?

Most ezeken gondolkozok. Vagy esetleg Lenovo telefonokról ha valakinek van tapasztalata, arra is kiváncsi lennék.

2018. jún. 24. 09:30
 16/20 anonim ***** válasza:

J7 nem a legjobb választás inkább hagynám.

Zenfone 4 igazából korrekt telefon de kicsit drága, annyiért Moto G6 Plus vagy Moto X4, de lehet még LG G6-t is kapsz annyiért.

Amúgy ennyi pénzért Xiaomi Redmi Note 5, Moto G6 is jó választás lehet, ill. a Mi A1 is.

2018. jún. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Lenovo telefonok nagy része most Moto név alatt vannak.

Korrekt telefonok, nagyon jó összeszerelési minőség, szoftveres támogatás, ha az Alzától veszed a szervízháttér is csillagos ötös.(ott a Cseh Moto nagyon jól intézi az ügyeket)

2018. jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nekem lenovo vibe z2 prom volt.

Nagyon szerettem,szuper telefon volt.csodaszep kepeket csinalt.11 honaposan viszont egyik naprol a masikra megadta magat.

Szervizbe kerult,de alkatresz hiany miatt vegul az arat kaptam vissza.

Elotte volt lg g2-m,az olyan szinten melegedett,hogy szo szerint egetett a hatso gomboknal.vegul alig fel evesen kikapcsolt es mikor kihuztam a sim talcat vizes volt.pedig egy csepp viz nem erte.sikerult eloszor ultrahangos szaritassal helyrehozni,persze a garim ugrott.ra 1 honapjara ugyan ugy bevizesedett,pedig akkor sem erte viz.40 ezrembe fajt majd inkabb eladtam.

Asus t nezegettem en is mikor a lenovom meghalt,de az extremben ova intettek tole.mondjuk ennek mar 2 eve,lehet azota fejlodtek.

Samsungokrol tovabbra is az a velemenyem,hogy tularazott vackok.

2018. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én még egy márkát ajánlok, amit érdemes fontolóra venni: Meizu. Nem kell megijedni, ez közel sem a "kínai hulladék" kategória, sőt... A második Meizu-mat koptatom, nagyon megbízható márka, jó szívvel merem ajánlani.
2018. jún. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. jún. 24. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!