Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy 4 magos 1,5 ghz-s androido...

Egy 4 magos 1,5 ghz-s androidos telefon az rossz? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Név szerint ez a Huawei y6 prime készülék.3gb ram és 32 gb belső tárhelyde a proci csak snapdragon 425.

megérte az árát?



#Huawei #húavej
2018. jún. 23. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"megérte az árát?"

Most már mindegy, nem igaz?


"a proci csak snapdragon 425."

Húúú, az aztán jó szar, ma már egy Excel tábla megnyitásához is snapdragon 5800-as dukál.


Tudod megfeleően használni vagy nem? Ha erre nem tudsz választ adni, akkor csak bújjad a becsnmarkokat estig.

2018. jún. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
1-esnek igaza van! Pörög a teló, tudod használni, amire szeretnéd? Ha igen, akkor semmi gond! Nekem Mediatek proci-s telóm van, elvileg rosszabb a snapi-nál, de mégis gyors, pörgös, nem fagy, semmi gond vele. Lesz.rom, melyik teszten hány pontot kapott, jól visz mindent, amire szükségem van. Ennyi!
2018. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

csak pl:xiaomi redmi 5 plusnak jobb a procija .és az ár ugyanaz.

elkapkodtam a telefon vásárlást.

azt mondták ha baja van kicserélik egy másik telefonra.

egy baj az mégis van melegedik.

cseréljem ki más telefonnal?pl:xioami redmi 5 plusra

2018. jún. 23. 21:54
 4/12 A kérdező kommentje:
2 válaszoló milyen telefonod van?
2018. jún. 23. 21:55
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy nálunk kevésbé elterjedt márkájú telefonom van, egy Meizu M5. Használtan vettem, múlt hónapban volt 1 éves. Amúgy ez is melegszik, de csak erős igénybevétel esetén (ami szinte minden telóra igaz szerintem), szóval ha ezzel az indokkal akarod kicseréltetni a tiéd, nem hiszem, hogy menni fog. Amúgy a Xiaomi tényleg jobb lett volna, de ha esetleg valamilyen Meizu-t vettél volna, azzal se jártál volna rosszul.
2018. jún. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A TELEFON MAX. 30 FOKRA MELEGEDIK ERŐS HASZNÁLAT MELLET IS AZ SOK?
2018. jún. 23. 22:54
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
30 fok? Ne szórakozz, nekem 40 foknál melegebb is szokott lenni, viszont akor visszaveszek a lendületből! Múltkor töltöttem + futott rajta néhány app és már iszonyat forró volt a hátulja, na akkor egyet gyorsan be is zártam, utána picit lejjebb is ment a hőfok. Mondjuk erre érdemes odafigyelni, mert nem tesz jót a telónak, de 30 fok az semmi!
2018. jún. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
én azt hittem egy telefonnak pont 0 foknak kell lennie .ennyire tudatlan vagyok?
2018. jún. 23. 23:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Ugyanaz van itt is, mint a számítógépeknél: a processzor és az egyéb hardverek működés közben hőt termelnek. Minnél nagyobb az igénybevétel (pl. videózol, játszol vagy egyszerre fut több app stb.), annál nagyobb a hőtermelés. A számítógépnél meg lehet oldani a hűtést, telefonnál helyhiány miatt nem (vagy csak nem akarják, hogy minél hamarabb tönkremenjenek a telók és újat kelljen venni :), így sajnos forrósodik a készülék. Töltésnél rosszabb a helyzet, mert akkor alapból melegszik a telefon, ha meg közben nyüstölöd, még inkább, úgyhogy akkor inkább csak "lightosan" érdemes használni a készüléket. Én se vagyok szakértő, de kb ez a lényeg.
2018. jún. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"én azt hittem egy telefonnak pont 0 foknak kell lennie .ennyire tudatlan vagyok?"


Gyász.

Telefonról van szó, nem jégkrémről...

2018. jún. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!