Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék belépni a...

Hogyan tudnék belépni a telefonomba? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy ma reggel meg akartam változtatni a jelszót a telefonom. Amire meg akartam változtatni az nem ez a 3x3-as minta hanem ez a betűs meg számos telefonjelszó. És hát meg is változtattam viszont rá 2 percre el is felejtettem. A hard és a factory reset nem működik. Pedig nyomtam bekapcs és a fel hangerő gombot és a menü és a home gombot. Tehát nem tudok belépni a mobilomba. Ez egy HUAWEI ASCEND Y200-as mobil. Előre is köszönöm a válaszokat!

2018. máj. 25. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs más megoldás
2018. máj. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A telefonod legyen feltōltve mielőtt követed a leírásom, amennyiben lemerül a folyamat alatt téglásíthatod a készüléket!!


A telefon memóriából mindent törlünk, képek, videók, zenék, beállításaid!! Az sd kártyát nem bántja. Sajnos más mód nincs.


1.kapcsold ki a telefont és vedd ki az akkut belőle


2.várj 10 másodpercet, majd tedd vissza az akkut


3. A hangerő fel és a bekapcsoló gombot egyszerre nyomd le és tartsd nyom a míg a telefon nem rezdül egyet és meg jelenik a Huawei logó kb 10 sec


4.elvileg egy ilyen szöveges menüt kell látnod: [link]


5.ha megvan, akkor itt a hangerő fel és le gombokkal mozoghatsz és a bekapcs gombbal okézhatsz le egy egy menüt


6.keresd meg a Factory reset menüt, benne a wipe cache - t. Ha megvan bekapcs gombbal futtasd, a kérdésre igen azaz yes a válasz.


7.ha megvan utána elvileg még mindig a Factory reset menüben kell lenned, most a wipe data - t futtasd, szintén yes a válasz.


8.ha megvagy akkor a Back menüvel lépj vissza, míg nem találsz egy reboot vagy reboot to system menüt válaszd ki


9.a telefon most újra indul, várj türelmesen akár 20perc is lehet!!!

Ha egy óra múlva sem tölt be az Android a

Bekapcs gomb és a hang le gombokat nyom a indítsd újra


10.ha elindult az Android, állítsd be újra a telót és kész vagy.

2018. máj. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez nem működik sajnos :(( van valami más módszer? :/
2018. máj. 25. 12:21
 4/11 anonim ***** válasza:
Hányszor írjuk még le, hogy nincs?
2018. máj. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Próbálj meg visszamenni az időben, a fejeddel. Talán eszedbe jut a jelszó. Ha nem, akkor annyi.
2018. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem mi vagyunk ilyen ostobák, kisfiam.
2018. máj. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Alex Fly ***** válasza:

@6: azt hiszem, ez inkább magadnak szól. Szóval b@$zhatod -még akkor is, ha másoknak írogatsz ilyeneket a saját balf@$ságod miatt.

De hogy lésd kivel van dolgod, egy esélyed még lehet: elviszed egy normálisabb szervizbe és ott pár ezresért újraflashelik neked. Ez töröl mindent a készülékről, beleértve az "elfelejtett" jelszót is. Természetesen normális helyen igazolnod kell, hogy a tied a készülék...

2018. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb, ha elb elb@aszod kB 10x a jelszót, a kétszeri zarolas után bejelentkezel a Google fiokodba, és már adhatod is meg az új jelszót.
2018. máj. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szia! Mi volt erre a megoldás? Most hasonló cipobe jár az öcsém , hozza teszem a Google fiokon keresztül sem tudunk be lépni a telefonba .

Mi is meg csináltuk a factory reset-et, ugyanúgy semmi.

2020. okt. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nincs megoldás szerencsére
2020. okt. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!