Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baja a telefonomnak?

Mi lehet a baja a telefonomnak?

Figyelt kérdés
Ma kezdte...A gond az,hogy irtózatosan lassan tölt(kb:egy százalékot másfél-két perc alatt),eddig nem csinálta kb:másfél óra alatt teljesen feltöltődött eddig mindig,a töltés közben nem melegszik,nem csatlakozik le, másfél éves az akksija.Szerintetek miért csinálja?A válaszokat köszönöm.

2018. jún. 28. 01:41
 1/5 A kérdező kommentje:
amúgy próbáltam már másik töltővel,de az se segített...
2018. jún. 28. 01:44
 2/5 anonim válasza:
100%
Szerintem egy akkumulátor csere nem árthat neki. Próbáld ki azt, ha úgy sem az igazi, akkor irány a szerelő :)
2018. jún. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem is írtad le mi a baja. Az egy százalék 2 perc alatt nem jelent semmit, mert a telefonok különböző töltöttségi szinten más és más sebességgel töltenek (most mindegy, hogy miért). Szedj le egy akkumlátor vizsgáló appot, mindent store-ban van. Beírod battery, és letöltöd. A lényeg, hogy tudd meg, hány százalékon áll az akkumlátor maximális kapacitása, illetve az állapota úgy ánblokk.
2018. jún. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, bocsi, elfelejtettem a további instrukciókat. Szóval ha látod hogy rossz az aksi, vidd szerelőhöz, a telefonok többségénél pár ezresért kicserélik neked az akksit. Magad otthon ne próbálkozz, mert nem tűnsz túl magabiztosnak a témában. Ha valami érdekel még, kérdezz nyugodtan.
2018. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy logikatlannak fog tunni, de ha eddig jol toltott, inditsd ujra! Egyik naprol a masikra nem romlik el ilyen drasztikusan.


Az enyemnel ugyanez van. Van egy "akkukimelo" uzemmod, ami alapbol bekapcsol 15% toltottsegnel, de bugos, es ezert a toltesre is kihat (es 15% felett nem kapcsol ki magatol a funkcio). Ha toltore dugom, es ujrainditom, utana megint normalisan tolt (toltes kozben nem kapcsol be a funkcio, hiaba van 15% alatt). 7-es Android van rajta amugy, de ezt tippre a gyarto ganyolta bele.

2018. jún. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!