Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Iphone 5s-t venni?

Megéri Iphone 5s-t venni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 28. 21:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én szeretem az apple termékeket, de nem vagyok fanboy. Van Asus laptopom meg Macbookom is. Van Ipadem, meg Iphoneom, de régebben Androidot használtam.


... és azt vettem észre, hogy az apple egy luxus termék. Itt nem a hardver erősségét, hanem a kialakítást, a felhasználóbarátságot fizeted meg.


Egy több éves mára már elavult iphonera nem lehet azt mondani, hogy megéri, mert az öregségéből adandóan már kicsit sem számít "luxus"nak.


Amikor megjelent még nagy szám volt a touch id, de már egy 30 ezer forintos új telefonon is van. Tele van olyan dolgokkal amik a vásárlásra érdemessé tették megjelenésekor, de most már egyátalán nem jelentenek semmit sem.


Inkább egy új telefont néznék a helydben vagy egy kicsivel újabb használd telefont.


Csak azért ne vedd mert apple.

2018. júl. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nem nem éri már meg! Nekem ilyenem van de jövőre le is fogom cserélni. Persze nem rossz telefon, mert a kamerája még a mai napig lekörözi a vele egy árban levőket (kb 35-40k), azonban az iOS 11 lelassította nem is kicsit a 12 kicsivel jobb de azért az se hozza az iOS 10 szintet. Ha már mindenképpen iPhonet szeretnél akkor vegyél SE-t az is ugyan ekkora de sokkal többet "tud", de természetesen egy 5s-el se jársz rosszul ha elég jó áron meg tudod szerezni :)
2018. júl. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mutass már nekem egy normális boltot ahol 40 ezérért iPhone 5s-t tudok venni. Köszi
2018. júl. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!