Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv! Új Havidíjas Mobil...

Üdv! Új Havidíjas Mobil előfizetés?

Figyelt kérdés

Hello! Szeretnék a napokban vásárolni egy új Telefont magamnak új havidíjas Mobil előfizetéssel (Telekomból) és az oldalon azt írják, hogy átvételkor fizetendő 0Ft (havonta pedig 22 ezer lenne) hogy működik az egész vásárlás? Be megyek a Telekomba és megmondom hogy ezt a készüléket szeretném, de akkor nem kellesz előre fizetnem semmit?

Előre is köszönöm a Válaszokat!!



2018. júl. 1. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Személyes előfizetés esetén jövedelemigazolást kérhetnek.Illetve kauciót.

Telekom chaten érdeklődnék a kinézett készülékről.

Én mondjuk 'dual azaz egyszerre 2 készülék +új előfizut szeretnék,de nem havi 30ezer-ér.Decemberbe a telekomnál 4-1be csomag volt kb ~25ezer

2018. júl. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az számít hogy mióta dolgozom? 1 hónapja dolgozom, a jövedelmemről papírt azt majd úgy is adok oda! Köszi a válaszod!
2018. júl. 1. 20:03
 3/6 anonim ***** válasza:
mobilelőleget 100%, hogy kérni fognak, mivel új előfizető vagy, így nem tudják megállapítani, hogy fogod-e 2 hónap után is fizetni.
2018. júl. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

A fentiek jól írták.

Ha alternatív megoldás érdekel, akkor küldj privátot. Add meg, hogy milyen készüléket néztél ki.

A havi 22 ezer forint az eléggé combos... Tuti biztos, hogy kevesebből is kijössz.

2018. júl. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a Válaszát! Ma voltam Bent az üzletben és igen, kérnek 160 ezer forint előleget arra a termékre amit én akarok! A többire szintúgy kell bár nem tudom mennyit
2018. júl. 2. 21:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívesen segítek, ha küldesz privát üzenetet.
2018. júl. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!