Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan, és milyen telefont...

Hogyan, és milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Huawei P10 Lite-om volt (még tegnap), csak nyomorék voltam, és leejtettem, betört a kijelzője, és nem érzékel semmit, szóval meghalt. A betört képernyő meg tudtommal nem garanciás (a Media Markt-ban vettem). Otthon megvolt az előző telefonom, ami egy LG Nexus 5, annó jónak számított, de most már eléggé elfáradt, meg ennek is szanaszét van törve a kijelzője (de amúgy működik). Viszont ebbe nem tudom belerakni a SIM kártyámat, szóval csak wifis netezésre tudom használni.

Szerencsére lejárt a hűségidőm, és amúgy is tarifát, meg szolgáltatót akartam váltani. Gondoltam, hogy bemegyek a Media Markt-ba, és veszek valami olcsó kényszertelefont (okostelefont, csak bénát), legalább ideiglenesen, mert jelenleg nem igazán telik jó telefonra, egy összegben középkategóriásra sem. Viszont nézegettem a Telekom meg a Vodafon oldalát, és tarifát amúgy is akartam váltani, amik meg megfelelnének, azokhoz nem is olyan drágán vannak tök jó telefonok, pl Huawei P20 Pro. Csak nem tudom, hogy nekem, mint átlag felhasználónak, mennyire érné meg olyat venni. Bár tény, hogy az a telefon kívül-belül gyönyörű. És nem sokkal drágább a sima P20-nál, vagy a P20 Lite-nál (legalábbis részletekben fizetve). Én úgy vagyok vele, hogy ha már veszek egy telefont, akkor valami normálisat veszek. De nem tudom, lehet, hogy az lenne a legjobb, ha eleinte vennék valami olcsót kp-ban, és pár hónap múlva, ha lenne rá keret, akkor egy P20 Pro-t előfizetéssel. Szerintetek?



2018. júl. 2. 09:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy az lenne a legegyszerűbb, ha megcsináltatnám a P10 Lite-ot egy szervizben?
2018. júl. 2. 09:55
 2/5 anonim ***** válasza:
~25-30 ezer egy kijelző csere
2018. júl. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy is, hogy nem csak annyi a baja, hogy be van törve, hanem nem érzékel semmit? Mert nem az egész van összetörve, csak lent, csak pont olyan "ideget" ért. Tudom, hogy nem idegnek hívják, mert nem élőlény, de nem tudom máshogy mondani.
2018. júl. 2. 11:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor Game Over/ Mármint vége a telónak.

Őn tudja milyet szeretne/mire futja.

Én elsétálnék a helyi plázába és telefonoshoz,vagy facebook csoporton belül...

2018. júl. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 darkmemelord válasza:

Próbáld meg, hátha még lehet javítani, ha nem akkor add el alkatrésznek.

Ja és akár megjavítják, akár újat veszel, tegyél rá üvegfóliát mindenképp.

2018. júl. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!