Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek ha...

Milyen telefont vegyek ha számomra nagyon fontos a kamera?

Figyelt kérdés

Egyenlőre ezeken gondolkozom: Samsung Galaxy S9 Plus, Huawei P20 PRO, OnePlus 6.

Tudom nem egy árban vannak (a oneplus minimum 20k-val olcsóbb a többinél [128/8]) de egyenlőre amilyen teszt videókat néztem ezek tűntek fel. Bocsánat hogy ezt mondom (az apple fanoknak), de az iPhone X-é nincs egy súlycsoportban ezekkel a kamerákkal semmilyen téren (max 4k videó). Kérlek olyan írjon aki rendelkezik ezen telefonok egyikével és tud tapasztalatokat osztani.

Egyenlőre így állok:

S9 Plus - legjobb 4k videó, legjobb low light teljesítmény auto módban


P20 Pro - legtöbb részlet 40mpX módban és jó dynamic range 20mpX módban, night modeban legjobb low light teljesítmény


OnePlus 6 - legjobb video stabilizáció 4k@30 módban és konstans minden képe jó egyik sem kiemelkedő, de fent tartja a versenyt a másik 2vel.


Pixel 2 XL lenne talán a legjobb de az túl drága nekem.


Szerintetek melyiket vegyem?

Válaszaitokat előre is köszi!



2018. júl. 2. 11:55
 1/2 GMP16 válasza:

Samsungot ajánlanám, igaz csak S8-am van, de fogtam bőven S9+-et is és a többit is.

Mindegyiknek megvan a maga előnye és nagyon hasonló tudásúak, én a az S9+ előnyét tartom magamnak a legfontosabbnak, és ha minimálisan figyelembe vesszük az egyéb dolgokat a telefonok versenyeztetésében akkor is S9+, nyilván neked is minimálisan számít más is a kamerán kívül.

2018. júl. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a kamera fontos, főleg az éjszakai felvételek, akkor a Huawei p20 pro ami hihetetlenül jól teljesít. Állandóan "játszom" vele, mert szinte nappali felvételeket készít éjjel holdfénynél is. Kézből is egészen jól megfogja a stabilizátora a hosszabb expozícióhoz. Még a mozgó dolgok is egészen jól látszanak, amikor időre fotózunk, akár kézből. Igaz, a holdfényben készült fotóhoz ki kell használni a legnagyobb érzékenységet és a 32 másodperces expó időt. Ez kézből is jó eredményt ad, ha csak kicyit mozog a kezed. Azt még jól megfogja a stabiliztor.
2018. szept. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!