Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemény Samsung Galaxy A8-ról?

Vélemény Samsung Galaxy A8-ról?

Figyelt kérdés
Mivel nemrég jelent meg és telefont szeretnék vásárolni így ezt néztem ki magamnak, bár mielőtt megveszem szeretek informálódni, hiszen egy telefont minden nap használunk és legyen az jó. Ilyesmi érdekelne, hogy valami probléma vele? Gyors? Vagy bármi egyéb.

2018. júl. 2. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézem és nem tudom, mivel lenne jobb, mint egy ugyanolyan árban lévő Honor 9, ami a Huawei almárkája.

Igaz, van erről egy videó, ha valamit érzesz angolul, akkor nézd meg:

[link]

2018. júl. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 KexKeksz válasza:

Én is nézegettem ezt a telót, de nem azért mert meg akarom venni, csak érdekelt mert jól néz ki és egy teljesen korrekt készülékről beszélhetünk azt gondolom.

A mindennapi használathoz én azt gondolom hibátlan választás.

Nagyon jó ár-érték arányban van, szerintem megéri az árát.

Hihetetlen csodát ,ne várjunk tőle nyilván, mert ez a középkategória teteje és a felső kategória alján a határra tudnám tenni de telefonálni, a közösségi platformon fent lenni, fényképezni, játszani, ezekre teljesen oké és ajánlani merem neked;)

2018. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!