Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenovo okostelefon garanciája...

Lenovo okostelefon garanciája érvényes az akkumulátorra is?

Figyelt kérdés
Töltés után van hogy fél óra múlva már ki is kapcsol terheléstől függetlenül, van amikor fél nap múlva. Frissítve is volt kb egy hónapja az sem segített.

2018. júl. 3. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. júl. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A készülékhez kapott garanciafeltételeken múlik.

Nem minden esetben érvényes rá a készülék garancia, de ha a vásárlást követő rövid időn belül jelzed a problémád, nem utasítják el a cserét.

Amikor elolvastad a garanciális feltételeket akkor mi szerepelt benne az akkuról?

2018. júl. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem emlékszem és nincs nálam a papírja mert külföldön vagyok ezért is kérdeztem mert ha haza megyek csak pár napot vagyok otthon és ha felesleges a garanciális javítás akkor beadom szervízbe csak minél hamarabb legyen kész
2018. júl. 3. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!