Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit vegyek inkább? Huawei p20...

KovacsAkos0703 kérdése:

Mit vegyek inkább? Huawei p20 lite vagy Samsung galaxy a6+ Samsung galaxy a8 Iphone 6s?

Figyelt kérdés
Eközött a 4 telefon között gondolkodom és nemtudom melyiket érné meg jobban megvenni,ebben kérem a segítségeteket.

2018. júl. 5. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp a Huawei P20.

A Samsungok megbízhatatlanok, az iPhonenak meg idegesítő a rendszere, nem túl felhasználóbarát.

2018. júl. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Huawei P 20 liter

Nekem is Huawei (honor8 lite) telóm van, és nincs vele semmi bajom, 1,5 ève.

A Samsung Galaxy young 2 bezzeg fél év alatt tönkre ment.

2018. júl. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ezeket a Samsungokat nem láttam még sajnos sehol élőbe , 6s talán csak akkumlátor terén nem a legjobb

p20 lite … hát nekem nem tetszik a huawei kamerája ( olyan filterezett) plusz a lite modelekk elég szarok.pl p8 lite


túl ván arazva mind a három andoridos telefon

várhatnál őszig az uj iphonokra vagy gyűjts még egy iPhone 7re

2018. júl. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Xiaomi Redmi note 5


Veri az összeset

2018. júl. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Kedves utolsó, mégis mibe? :DD
2018. aug. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ja, igen kedves kérdező, ha már ide pofátlankodtam akkor már próbálok választ adni a kérdésedre :D


A huawei nem egy rossz koncepció, és egyben egy elég nagy előrelépés volt a huaweitől, persze ez látszik az eladott darabokon is+ a véleményeken.


Az a6+ ha tehetném elásnám ,mivel egy 2018-as telefonnak ilyen elavult specifikációt adni egy elég merész húzás volt, habár akinek elég az ekkora teljesítmény akkor semmi gond, viszont az árazást nagyon elkalkulálta a Samsung :/ (szóval ezt nem nagyon ajánlom)


IPhone 6s: Hát igen, a 4éves vén kutya :DD

Nekem nagyon elnyerte a tetszésemet maga a kialakítás viszont az akkukapacitása elég gyatra, főleg a mostani op rendszer elfuttatásához+ a mai alkalmazásokhoz is :/

Ahhoz képest hogy nem mai egy gép elég jól és gördülékenyen fut, viszont eszembe nem jutna ennyi pénzt kiadni egy ilyen idős telefonra, mert akárhogy nézzük hangsúlyozom maximum 2évet fog még bírni.


A legvégére hagytam a szerintem legideálisabb készüléket, az a8-at.

Elég jól megcsinálták majdnem azt lehet rá mondani, hogy az s8-nak a lite verziója. Gyönyörű kijelző, vízálló, előlapi kamerája kifogástalan ilyen ár érték arányba, viszont ha már a kameránál tartunk, akkor én hiányolom egy 2018-as készülékből a 4k videorögzítést :/

De hát, mint minden telefonban ebbe is vannak hibák :D

Remélem érthetően összefoglaltam a leírtakat, ha valami nem világos, akkor nyugodtan kérdezz!

2018. aug. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miben? A legtöbb mindenben
2018. aug. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Írnál példákat?
2018. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!