Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 7 csengőhang beállítás?

459-es rab kérdése:

IPhone 7 csengőhang beállítás?

Figyelt kérdés
Van egy iPhone 7 em amire szerettem volna saját csengőhangot beállítani az alapertételmezetteken kívül így a csodálatos iTunes hoz fordultam és párosítás után megpróbáltam m4r formátumban a tones azaz hangog menüpontba a iPhone készülékemen belül természetesen, áthúzni de nem lehetett végül a ctrl+v segítségével sikerült látszólag beraknom a kívánt hang fájlt az említett helyre de azonban a telefon ezt nem látta ha kiléptem az iTunes bol utána vissza azis úgy csinált mintha nem történt volna sose semmi fájl hozza adás.. és ez újra meg újra akárhány próbálkozás után is.. jelenleg 11.3.1 és ios fut a készüléken a gépen meg a legfrissebb iTunes.. kérdés a kövi tehát, hogy a faszba kell erre a drága szarra csengőhangot erőszakolni?

2018. júl. 6. 00:26
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem sem működik úgy, hogy ha hozzáadással akarom csinálni. Húzd rá Itines-ra egérrel és jó lesz, de csak max 30mp lehet.
2018. júl. 6. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
*Itunes
2018. júl. 6. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2018. júl. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet ez apple itt az lesz a csengohangod amit mi mondunk szóval csönd. Komcsi korszak jesus
2018. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!