Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont javasoltok? 2018

Milyen telefont javasoltok? 2018

Figyelt kérdés
Szeretnek venni egy telefont csak olyan nagy a valasztek hogy nem tudom melyik lenne jo az igenyeimhez. Youtube clash royale meg online bongeszeshez kene . Nem akarok rajta legujjabb jatekokkal jatszani arra ott a ps.. nem haaznalok kozosseggi appokat se . Fenykepezes nem fontos inkabb a kepernyo merete nem artana ha nagyobb lenne es ne gondolkodjon sokat az alkalmazasok kozott ha valtogatom. Milyen telefont kene vennem? (A marka nem erdekel csak birjon ki 2 evet
2018. júl. 6. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
2018. júl. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Xiaomi redmi 5/plus/note-ot vennék a helyedben. Az igényeidnek megfelel. Ha fontos a jótállás, akkor akár Media Marktban is megkaphatod, de sokat kell ráfizess pluszba.


Ár/értékben verhetetlenek.

2018. júl. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
32 es 3 gb rammal vagy 64 4 giga rammal eri meg jobban?
2018. júl. 6. 11:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Játszani a kissebb is jó.Zenére,filmre a nagyobb😋
2018. júl. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

# 3/4 Időpont ma 11:24


Ha van pénzed +memóriára, akkor költs rá, Ram gördülékenyebbé teszi a működést, mivel több alkalmazást is elfog bírni a készülék párhuzamosan. A memória meg pl. filmezésre jól jön. Nekem a 32 GB kevés, mert egy évadtól már betelik :D.

2018. júl. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

.mp4 kiterjesztéses filmek kissebbek.Csak telóm van,arról vagyok itt is.32gb sdkártya filmekkel,könyvekkel van tele.

16gbs a tarhelye a telónak,jah plusz a drive meg mega👍

2018. júl. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Filmezni inkabb tv.n szoktam :D az a +1 giga ram ami hasznos lehet, szerintem a nagyobb tarhelyet valasztom koszonom a segitseget még ma rendelem delutam :)
2018. júl. 6. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!