Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik az az app, amivel...

Melyik az az app, amivel azokat a pin up girl-re hajazó szelfiket lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Újabban ilyeneket látok fb-on és gondoltam kipróbálom én is.
2018. júl. 7. 07:14
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Ugyanezt magyarul esetleg?
2018. júl. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó, a te kedvedért, bár így sem fogsz tudni rá válaszolni, mert dobozban élsz:

Melyik az az okostelefonos alkalmazás, amivel azokat az ötvenes évekbeli poszterlányokra hajazó önfotókat lehet csinálni?

2018. júl. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Hé, van aki tud itt fogalmazni is?
2018. júl. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja, bocs, nem tudtam, h ide csak nyuggerek jönnek. Meg kötekedők.
2018. júl. 8. 16:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Multum loqui et verum dicere semper difficile est. Tanulj meg beszélni, akkor nem lesz gondod.
2018. júl. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Most okosnak hiszed magad, mert kimásoltál valami latin szöveget és ideböfögted? :D

Nem véletlenül vagy 50%-on, okostoji!

2018. júl. 11. 08:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Koma, nekem ez fejből jön, tudod. A lényeg az lett volna - bár nem értetted meg -, hogy nem ártana érthetően írni.
2018. júl. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tudod, rajtad kívül mindenki értette.

De nagyon ráérsz, ha emiatt a kérdés miatt csapsz itt ilyen arconpörgős hisztit.

2018. júl. 12. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!