Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek gáz 2 telefont...

Szerintetek gáz 2 telefont használni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi hogy szerintetek gaz lenne e 2 telefont használni ( 1 iPhone 7plus , 2 iPhone 7) ? Az egyik barátok telefon lenne a másik meg internetezős cuccos

2018. júl. 11. 16:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#10:

A kérdező leírta:

"Az egyik barátok telefon lenne a másik meg internetezős cuccos"


Hogy ennek mi értelme lenne, arra nem kaptunk magyarázatot a kérdezőtől.

2018. júl. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
40%

Apumnak 3 telefonja van, csak az a kulonbseg, hogy neki nem “internetezos” meg kulon “baratok” telefonja van. Nem, nem... Egyik a sajat, amin nem zaklathatjak a dolgozoi, hanem internetezik rajta, kikapcsolodik, csak csaladtagoknak es kozeli ismerosoknek van meg a szama hozza. A masik a ceges telefon, amit kb 0-24ben hivogathatnak a munkasok, ez egy olcso nyomogombos. A harmadik pedig egy olyan telefon, amit kivisz a terepre, ha epp dolga van, szinte szettorhetetlen...

Na, neked hol vannak ilyen igenyeid? Neked max felvagasbol kell, de csak ugy megsugom, hogy nem 2-3 iPhonetol kezdodik a luxus🤑 Nyugodtan csinald igy, de ne csodalkozz, ha a hatad mogott rohognek. Gondolom nem vagy tini korcsoport felett...

2018. júl. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ezek árán kijönne vagy 6db telefon amin mind a kettőt lehet egyszerre csinálni ahogy ezeken is. Elég hülyének fognak nézni 2telefonnal, főleg hogy semmi értelme külön netezős meg ‘barátok” telefonnak😂 A leírás alapján nem lehetsz több 14-nél, meg gondolom ezeket is a szüleid vásárolnák meg, inkább menj el nyári munkára és a saját pénzedből azt veszel amit akarsz. Szerintem egyáltalán nem menő akinek iphoneja van, elég szomorú, ha valaki ilyen dolgokkal akar “kitűnni”. Nem leszel több tőle. Szerintem gáz lenne. Egy telefon+egy tablet érthető, de ez vicces kicsit.
2018. júl. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Elég lényelmetlen is lenne. Mondjuk netem olvasol valamit, amit be akarsz linkelni egy havernak, akkor elküldöd magadnak a linket és úgy a másik mobilról elküldöd? De komolyan, mennyire vagy okos?
2018. júl. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

Nekem 3 telom van most, 4-dik tönkrement.

Van egy samsung j700i telefonálásra használom ebbe van csak simkártya.

Van Samsung pocket neo telom, zenehallgatásra használom, meg wifire.

Van Doogee x5-s telom netezésre használom, néha zenére ha pocket neo lemerül.

2018. júl. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!