Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki akinek szintén kiírta...

Valaki akinek szintén kiírta pl a google hogy nyert mondjuk telefont és elfogadta mi történt?

Figyelt kérdés
Tudjátok amikor kiírja hogy gratulálok nyert és válasszon terméket. Nyilván mindenkivel előfordult már,de szerintem elég kevesen fogadják el és adják meg az adataikat. Én se fogadom el sose bár egyszer lehet hogy elfogom mert nagyon kiváncsi vagyok. Esetleg valaki aki tényleg megkapta vagy hülyeség vagy ilyesmi?

2018. júl. 11. 21:40
 1/9 anonim válasza:
vírus
2018. júl. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ennek az a lényege hogy elküldöd az sms-t (mert el kell majd küldeni egyet egy kóddal hogy "biztosan nyerj") 500-600 forintért, azzal feliratkozol valamire amiért majd havonta küldik az sms-t és vonja majd le a 500-600 forintokat.
2018. júl. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Hagyd a francba nagy lehuzás. Utána kéri, hogy küld el smsbe ezt a kodot ami 1000ft vagy mennyi és semm
2018. júl. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csalás, vírus stb..ne foglakozz vele
2018. júl. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

100%, hogy átverés.

A kisgyerekekre és idősekre pályáznak. Más már nem nagyon szopja be ezeket.

2018. júl. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Csalás!!
2018. júl. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"egyszer lehet hogy elfogom mert nagyon kiváncsi vagyok. "


Pont ez a lényege.

Mindig van aki bedől a szivatásnak.

2018. júl. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Már nem azért de nem azt kérdeztem hogy átverés e vagy se vagy hogy vírus e vagy se! Ezeket a dolgokat én is selytem. Épp ezért azt kérdeztem hogy valaki már elfogadta és megrendelte e!?

:)))

2018. júl. 13. 18:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Van szimpla átverés és van vírus verzió is.

És igen, ahogy említettem sok kíváncsi ember van, volt és lesz is, aki bedől ennek.

2018. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!